Freeze na startup-u

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by ibisevic19, Oct 30, 2012.

  1. ibisevic19

    ibisevic19 Novi član

    sinoć sam instalirao ovaj cyanogenmod 10, preko goomanagera downloadovao, a onda preko ROM managera instalirao, i hajd sve uredu, ali bih želio da vratim na cyanogen 7 ili stock ROM (imam backup)...međutim problem se pojavi, kada odem preko ROM managera na Install from SD card, ili kada odam reboot with recovery, reboota se, i sve vrijeme stoji na početku, uopšte ne dođem do onog dijela gdje biram data wipe i ostalo...a kada normalno rebootam radi normalno, ne stoji na tom screenu.
    bio bi zahvalan ako neko zna rješenje :)
     
  2. ibisevic19

    ibisevic19 Novi član

    Problem riješen, ako može moderator lock ili delete temu :)
     
  3. zoi

    zoi Veteran foruma

    Hajde nam sad napiši šta je bilo pa da znaju ljudi ako budu imali takav problem :)
     
  4. ibisevic19

    ibisevic19 Novi član

    Znaci problem je sve vrijeme bio u manageru. Koristeci ROM Manager mi naumpade da je mozda problem bas u njemu. Tako ja fino, lijepo odem u
    Settings -> Applications -> Manage Applications -> ROM Manager , pa mu spucam jedan Clear Data. Zatim opet otvorih ROM Manager i downloadovah onaj clockwork najnoviji, i tapnuh na Recovery reboot, i sad sve (Y).
    znam da sam smorio, al sam bar objasnio moje rjesenje :)

    Sent from my X1 using Tapatalk 2.
     
  5. Reznor

    Reznor Overclocker

    Re: AW: Freeze na startup-u

    Nije valjda da ima CM10 za X1?

    Gesendet von meinem MT11i mit Tapatalk 2
     
  6. ibisevic19

    ibisevic19 Novi član

    ima, psyke napravio :D

    Sent from my X1 using Tapatalk 2.