Gainward 5700LE vs. 5200Ultra

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by ||NeX||, Aug 24, 2004.

  1. ||NeX||

    ||NeX|| Aktivista

    Evo prepisao sam sa ovog testa vašeg postavke za Aquamark i 3DMark03. Pa ću i ja uraditi na svojoj za koji dan pa da vidimo razliku. A do tada slobodno nagađajte koja je bolja.
     
  2. syss

    syss Veteran foruma

    pusti ti to... daj ti mjeri frejmove u igrama, pa postaj rezultate.
     
  3. Esh

    Esh HWB

    mislim da smo imali slican test sa 5200 i fx5700le, a kao mjerodavne uzme prije svega rezultate iz igara, a ne sintetickih testova..
     
  4. Shenron

    Shenron Komšija

    Nije me briga koja je bolja kada sui obe lose. :p
     
  5. Dr. X

    Dr. X Novi član

    Probajte vi nabaviti Win Fast FX5600XT 128 iz
    refil i print studio M.Preloga bb, 71000 Sarajevo, Tel/Fax: ++387 (0)33 651 080
     
  6. ||NeX||

    ||NeX|| Aktivista

    Ma 5200 i 5200ultra GS nebo i zemlja. Danas fakat nisam imao kad, a sumnjam da ću i sutra. Naletilo posla jebiga.

    Syss, samo reci koji program i koja igrica (osim doom3, jer je nemam niti želim)!
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    UT2004, Halo, Far Cry, i na kraju neki 3DMark. Jel moze ovako?
     
  8. ||NeX||

    ||NeX|| Aktivista

    Imam samo FarCry. Može uz to Thief3 i recimo Avs.P2? A iz čega taj test za ove igrice pokrenem?
     
  9. Esh

    Esh HWB

    AvP2 ti je stara igra, sto se tice Far Cry-a, skini benchemall sa http://www.benchemall.com pa preko njega (ima podrsku za jos naslova)
     
  10. Shenron

    Shenron Komšija

    AvP2 sam ja igrao sa D800 256MB SDRAM i Kyro 2 na 1024x768 sve na max :p.

    FarCry, UT2k4, 3dmark 2001se, 2003 eto...ova dva tek tako jer ih svi koriste.
     
  11. ||NeX||

    ||NeX|| Aktivista

    Nešto experimentišem opet sa PC softwareom pa nemam kad. A da pitam, je li ovaj 3D Mark daje igdje samo rezultate za grafićku ili samo za čitav sistem? Kako ćemo onda porediti moj i testni kompjuter. Nigdje veze. A u Aquamarku, na default settingsima vodi 5700LE čitava 2fps-a!