Galaxy ace Sarajevo

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by NerAs, Nov 10, 2011.

  1. NerAs

    NerAs Novi član

    Zanima me gdje uzeti galaxy ace, u sarajevu, vidio sam ima u imamexu i ZMmobile,
    pa ako neko ima iskustva sa njima neka podjeli, kako loseg tako i dobrog...
     
  2. selvin

    selvin Moderator

    U ZMmobile je dosta forumasa uzimalo mobitele. Pa cak i ja, iako vidis lokaciju, salju postom, postarina 10KM. Sto se mene tice sve ok bilo, dosta jeftiniji od drugih, zato sam i uzeo.
     
  3. NerAs

    NerAs Novi član

    ma nije mi daleko do njih otici :)
    nego mislim kakav im je softver, i odakle im je telefon sa koje mreze, obicno bude t mobile, i je li dodje full paket, sa svom opremom ili?
     
  4. selvin

    selvin Moderator

    Pa ne rade oni softver :D Koliko ja znam nije ni sa jedne mreze. Kod mene je dosao mobitel sa sd karticom, punjacem, slusalicama i usb kablom, ali bez originalne kutije, tako je navedeno na stranici za moj mobitel, dakle nisu me zaebali i slicno.
     
  5. NerAs

    NerAs Novi član

    Aham, ma to kako koji :D
    uredu hvala, ma otici cu kod njih i pitati ih sta dodje :p
     
  6. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Ja sam kod njih kupio ACE, full paket, kartica 2gb, jos jedna zadnja maska, punjac i usb kabal. Koliko sam primjetio nije ni sa jedne mreze dekodiran i na njemu je doso 2.3.3 ginger. Sve 5, nikakvih problem zasad nisam imo. (da ne ureknem)