Gamepadovi u Sarajevu (ili onlinenaruđba)

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by ||NeX||, Sep 2, 2004.

  1. ||NeX||

    ||NeX|| Aktivista

    Evo gledam u Plus, jedini što valja, nema ga na lageru, a to je Logithech Dual Action. Treba mi za WE7-8, to jest da liči skroz na PS joystick. Čuo sam da ima i konvertor, samo neznam ima li to u nas nabaviti tj. sa PS joysticka na USB, ako se ne varam! Pa ako neko zna gdje ima kupiti jedno ili drugo ili nešto treče bolje a da nije skuplje od 50KM neka javi!
     
  2. ming

    ming Veteran foruma

    imam ja neki dan uze u plusu pa mi netreba ako hoces 20 km ispravan nov
     
  3. Esh

    Esh HWB

    bas sam recenzirao par logitech-ovih stvari za info (septembarski), a izmedju ostalog i taj gamepad koji ima gresku u samom dizajnu tako da ti savjetujem da procitas recenziju :wink: ili potrazis neki drugi model
     
  4. ming

    ming Veteran foruma

    ? meni radi kako treba
    na formulama
     
  5. ||NeX||

    ||NeX|| Aktivista

    To ovaj?
    http://www.logitech.com/index.cfm/produ ... EN,crid=28

    Ako jeste, pošalji mi PM sa brojem telefona, pa kad budem dolazio u Sarajevo javim ti se.

    E moj Enise, a može li kakav savjet koji to još liči na PS gamepad a bolji je od ovog i da ga ima kupiti u BiH?
     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Logitech Wingman Cordless Rumblepad. Ima "nesto" vise tipki nego PS2 kontroler. :mrgreen:
     
  7. ||NeX||

    ||NeX|| Aktivista

    A gdje to "čudo" možemo kupiti?
     
  8. Esh

    Esh HWB

    disti ima logitech ponudu pa sad ko od njih nabavlja moze i to nabavit
     
  9. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ovo sto sam gore rekao imas u Plusu meni se cini, ali je oko 120KM MPC. :?
     
  10. ||NeX||

    ||NeX|| Aktivista

    Nemoj da ti se čini. Nekada su imali. Sada više ne, kao i Dual Action. 93 VPC

    ps. deloren, bio sam danas u SA, a ti se nisi javio. Nema veze, javi se PM, pa ćemo to poštom riješiti ako Bog da!
     
  11. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Logitech Rumble Pad je isti kao PS2, samo malo bolja izrada, ali dizajn je u suštini isti, košta oko 50 maraka
     
  12. ||NeX||

    ||NeX|| Aktivista

    Hahaha, odkad to na PS2 ima na desnoj strani 6 buttona? :shock:
     
  13. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Mozda sam ime pogriješio, helem ja sam jedan planirao uzeti isti po konstrukciji kao i PS2, logitech oko 50 maraka u plusu... zaboravio sam ime onda, da nije hmmm Dual action? nije... ne znam
     
  14. ||NeX||

    ||NeX|| Aktivista

    Evo ima orginal PS2 gamepad u PLUS-u i čitave 23,5KM. Može li neko to uzeti i poslati mi poštom? Naravno ja sve trokove snosim?
     
  15. Inzinjer

    Inzinjer Aktivista

    Ja sam bio naručio Logitech dual action iz Plus-a .tad je koštao 50 KM mpc ali sam za vrijeme čekanja dolaska gamepada u Merkatoru u Tuzli u firmi NTHC ( tako nekako) vidio gamepad originalni dizajn kao PS2 džojstik.

    Identičan u svakom pogledu.

    Ima 4 gornja dugmeta L1,L2,R1,R2 , te dvije gljive i naravno 4 dugmeta , kocka , trokut , krug i X i Start i selekt dugme.

    Jedino nema vibracije ali mi to i nije potrebno. Ja sa njime igram sve igre i kompabitilan je sa svim igrama i interesantno je što ne trebaju driveri za njega nego ga windows Xp sam prepozna.USB je priključak.

    Još ljepša stvar je što košta svega 30 Km mpc.

    Fino ako si u Sarajevu ili blizu Tz odeš u navedenu firmu i tražiš 'Pacitech gamepad'.

    Pozdrav.
     
  16. Esh

    Esh HWB

    pa i nije tako neuobicajeno..
     
  17. Inzinjer

    Inzinjer Aktivista

    He he , u pravu si.
     
  18. ||NeX||

    ||NeX|| Aktivista

    Ja kupio SpeeDlinkov Bullfrog za 30KM. I extra je. Isti PS2!