1. pentium4-athlonxp

    pentium4-athlonxp Aktivista

    Prosto me ovaj sajt vise izludjuje rekli su da krecu u realizaciju krajem 2003 a to je bio juli i evo sada prije jedno mozda 2-3 mjeseca je bilo dosta polemike oko toga i ja mislio evo svakog ce dana

    kasnije jedno poslije 2 mjeseca tj prije 4 sedmice govore sajt je u zavrsnoj fazi ocekjute ga svaki dan pa dajte molim vas prosto mi dodje da placem

    pa gamer hr ljudi profesionalci uhvatili se posla dnevno redovno osvjezavaju vijesti i sve je meni jasno mozda momci imaju nekih obaveza ali toliko da imaju da nemogu da urade jedan sajt pa mislim kao da rade doom 3 a ne gejmerski sajt.

    Ako itko od njih procita ovu poruku molio bih da mi odgovori na ovo pitanje jasno ne mora da bude glasno samo nek bude jasno.

    I kada da ocekujem prvi gejmerski sajt BIH???????
     
  2. Predator2003

    Predator2003 Aktivista

    Pa pise na site-u da prave tu bazu igara i da unose naslove...pa sigurno treba vremena :)
    Ma haj, neka ga urade kako treba... :D
     
  3. Lamagician

    Lamagician Komšija

    Sigurno je da treba PUNO vremena za takav site i prihvatam to ali zato kada se otvori ocekujem da tako i bude...jer ako bude kako kazu ovo ce sigurno biti bolje od gamer.hr upravo zbog tolike baze itd.
     
  4. Esh

    Esh HWB

    ljudi rade na tome i ne zele da "pustaju" poluzavrsen sajt, sve su to mladi ljudi koji idu na fakultet tako da im je slobodno vrijeme limitirano.

    za ga v5 najbolji odgovor je: when its done.
     
  5. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Ja na tom sajtu nisam nikad nista korisno ili zanimljivo vidio, uvjek je previse staticna stranica bila kako god okrenes.
     
  6. Esh

    Esh HWB

    nije los sajt ko sajt, vec jednostavno znas kako je s ljude molit da pisu, ako nemaju nikakve koristi od toga..
     
  7. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    hehe jebiga i ja napisem nesto kad me zamolis :) a ako ja napisem, lol onda svako moze :)
     
  8. Esh

    Esh HWB

    8)
     
  9. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    *khm* Duke Nuke FOREVER
     
  10. Esh

    Esh HWB

    iz povjerljivih izvora saznajem da bi moglo bit kroz 2 sedmice ili cak prije : )
     
  11. Shenron

    Shenron Komšija


    forNever :D
     
  12. Lamagician

    Lamagician Komšija

    cool :)