gdje je najbolje kupiti mobitel u sarajevu?

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by ---, Mar 31, 2008.

  1. ---

    --- Aktivista

    interesuje me gdje je, po vasem misljenju, najsigurnije kupiti mobitel u sarajevu?
    koje su radnje pouzdane u smislu da su telefoni sigurno novi, zatim po pitanju garancije, itd.
    kakva je situacija sa imamexom?
     
  2. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    nula bodova su svi redom ... meni su pricali kupi nokiu ... pa se ispostavilo da od 300.000 ljudi u sarajevu niko ne zna zamjeniti kristal na ploci.
    ono sto sam ja primjetio da je raja sa sony-em bolje prodje nego sa nokijama.
     
  3. zilo

    zilo Komšija

    Imamex bagru zaobidji u sirokom luku. Kod lopova dobijes garantni list, a ne dobijes racun. Nisam kod njih nikad kupovao, ali ovo sam cuo od najmanje 10 ljudi.

    Cuo sam da ima par radnji u Lukavici. Cijene su po prici dosta povoljnije.
     
  4. GW

    GW Moderator

    Uvijek treba tražiti račun. Makar kupovao paradajz.
     
  5. JVC

    JVC Overclocker

    U lukavici kao sto ti je receno tj. u Tom centru imas par radnji koje su ok.
     
  6. zilo

    zilo Komšija

    Ma ok je to, nego ima naivne raje. Trgovac slozi pricu i onda belaj. Umjesto u inspekciju mozes s mobitelom u Buca Potok na smece otici.
     
  7. ---

    --- Aktivista

    je li neko od vas kupovao po tim radnjama u tom-u?
    sigurni ste da oni ne zaebavaju sa racunima i garancijom?
    da ne zna slucajno neko naziv, ili jos bolje broj neke od tih radnji?

    kakav je onaj mobilland (ili tako nesto) na skenderiji?
     
  8. drdamir

    drdamir Aktivista

    Kod mobilnih operatera. Svoj telefon kupio u Eronetu, 100% čist, s garancijom. Da ne pričam koliko jeftinije nego u radnjama.
     
  9. AlmirK

    AlmirK Novi član

  10. alternativni

    alternativni Novi član

    Kod njih ni slucajno, pa vidis da nemaju ni adresu ni radnju...

    Neki svercer prodaje, valjda na ulici ili sta?!?
     
  11. PC majstor

    PC majstor Novi član

    A ima li neki naziv ovih radnja na Dobrinji, da mogu provjeriti preko web-a ili preko telefona sta imaju?