Gdje nabaviti sarafe za kucista u Sarajevu

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by spartacus, Nov 10, 2014.

  1. spartacus

    spartacus Novi član

    Pozdrav svima,

    skoro sam prodao plocu jednom kolegi s foruma i buduci da su sarafi od kucista bili u kutiji od ploce, otislo je sve u kompletu. :roll:

    Ima l se gdje u Sarajevu kupiti set tih sarafa, prvenstveno za instalaciju ploce, a takodje i optickih uredjaja, napojne jedinice i slicno? Na piku nema nista.

    Hvala na odgovoru!
     
  2. kvaju

    kvaju Komšija

    Otidji u bilo koji servis za racunala zamoli ih/ponesi cokoladu, dat ce ti ih free.
     
  3. Bishop

    Bishop Novi član

    Da ne otvaram novu temu. Prvo da vidim ima li u Sarajevu, ako nema onda ću vidjeti sa ebaya ili nešto slično.

    Tražim par sitnica, pa ako neko zna gdje ima kupiti ili posjeduje nešto od navedenog, a želi prodati nek se javi.

    - šarafe za kućište (thumb screws - bar 4 komada)
    - gumene/antivibracione šarafe za ventilatore (bar za 2 ventilatora - 8 kom.)
    - što jednostavniji kontroler ventilatora za min. 2 ventilatora (odgovarao bi savršeno kontroler za pci slot za 3 ventilatora, kao sa slike)

    [​IMG]
     
  4. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  5. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Ja sam par puta uzimao šarafe u plusu i terabajtu, ljudi me znaju dole pa su mi uvijek izlazili u susret.
     
  6. Bishop

    Bishop Novi član