Gdje u BiH kupiti Gainward ili Saphirre?

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by ||NeX||, Apr 4, 2004.

  1. ||NeX||

    ||NeX|| Aktivista

    Imamo ja i prijatelji namjeru uzti neke graf. kartice da testiramo, ali još nismo naišli na prodavača isti. Naime, radi se o Gainwardu i Saphirru, pa ako neko zna gdje u BiH se prodaju ti modeli bio bih zahvalan. Upoznat sm sa ovim ilegalnim dilerima, ali njihova ponudaje ograničena samo na nekoliko, večinom "šuhveli"modela, pa nemojte ih posebno forsirati. Hvala unaprijed.
     
  2. syss

    syss Veteran foruma

    pa gainward je gainward, bio on kupljen u dućanu il od dilera.
     
  3. Sleeper

    Sleeper Komšija

    ima nesto u Plusu al jedina koja valja jeSaphire 9800PRO,a ostalo je bezveze:
    5200,5600,MX440,9800SE-sa 128 bitnim mem kontlorerom itd.
    nema ovde niko ko nabavlja graf. s pedigreom GS i to(nazalost) :(
    ako Plus ne nabavi :shock: :D
     
  4. Esh

    Esh HWB

    Zastupnik Gainward-a za BiH je Plus - http://www.plus.ba .

    Sapphire kartice pak zastupa NTCHS.
     
  5. ||NeX||

    ||NeX|| Aktivista

    Ok, pokušati ćemo nešto.
    Tražim da kupimo:
    Gainward Ultra 760XP GS
    i
    Sapphire Atlantis 9600Pro Ultimate

    Vidjeti ćemo hoće li nam uspjeti!
     
  6. Lamagician

    Lamagician Komšija

    Cini mi se da se ta Gainwardova moze naruciti u Plus-u, samo moras cekati 10-15 dana jer su prije neki dna opet krenuli sa Gainwardom..
     
  7. Inzinjer

    Inzinjer Aktivista

    Ma ne znam . Ja sam ih zvao za onu Leadtek GeForceFX5900XT kažu da će je imati za par dana i da će mi javit.ja zvao a oni kažu da su poručene i da još nisu stigle.
     
  8. Lamagician

    Lamagician Komšija

    Strpljenja, cekam i ja mp3 playere :) .
     
  9. ||NeX||

    ||NeX|| Aktivista

    Ja sam i pitao, isto kažu za 10-15 dana, ali nisu mi još cijene poslali, iako sam ih dva puta zamolio. A NTCHS se ne javlja, slaba online usluga!!!
     
  10. Esh

    Esh HWB

    na zalost tako ti je to kod nas, vecinom moras ici na lice mjesta pa cekat hardver (napomena: trazeni - zeljeni) i po par sedmica jer naravno to vecina nema na lageru, iako ga uredno drze u cjenovniku..

    moram priznati da je links.hr primjer kako treba poslovati!
     
  11. emirc

    emirc Novi član

    :salut:

    Samo steta sto ih kod nas nema... BTW: Moze li mi neko nabaviti neke stvari iz Linksa ako dolazi u Sarajevo?

    fUNC Mousepad bi mi trebao... oko 260kn :)
     
  12. syss

    syss Veteran foruma

    ma ima kod nas tih dućana brdo jedno, od hg-spota (koji izgleda ko omanja četverokatnica), ve-mila koji je jeftin do hrpe malih dućana koji propadaju na dnevnoj bazi... ali svejedno najviše volim kupovati u linksu jer imaju definitivno najveći izbor dodatak za komp (nije da je bitno, al nitko drugi se nije potrudio oko nabavke istih), a i cijenom nerijetko znaju bit jeftiniji nego roba u oglasniku (al dobro kakvih sve oglasa ima...) nije da ih ja sad reklamiram ili da sam na ikakav način s njima povezan... ali ako baš moram svoj teško zarađeni novac potrošit, onda ga odem potrošit tamo :)

    a ne možeš se dogovorit s njima prek pošte ili nešto sl?
     
  13. emirc

    emirc Novi član

    Ne znam, nisam se raspitivao, a ne znam ni koliko ce mi ovi na carini uzeti, Enis mi rece da je nesto nacuo da Unicom radi s njima... pa cu i to provjeriti...
     
  14. Esh

    Esh HWB

    meni je covjek koji radi u unicomu (alen) rekao da s njima povremeno posluju tako da vjerujem da bi se preko njih to moglo zavrsiti..
     
  15. Inzinjer

    Inzinjer Aktivista

    Stvarno bi mogli pohvaliti Unicom sa širokom ponudom hardwera.

    Ali ljudi jednostavno spavaju kada je i pitanje update cjenika.

    Cijene su iste kao i prije mjesec.
     
  16. Esh

    Esh HWB

    slazem se, uputit cu kritiku. (bio je problem sa starom web stranicom pa su pravili novu i sada malo update zaostaje.. )
     
  17. Inzinjer

    Inzinjer Aktivista

    :scratch: :cheers:
     
  18. ||NeX||

    ||NeX|| Aktivista

    Ej ljudi, fakat su ovi iz Plusa legende. Taman kad sam pomislio da neću ikakav odgovor dobiti stigle mi cijene.
    Evo ih:

    Gainward FX PowerPack! Pro/760 XP "Golden Sample" GW FX PP P/760 XP GS,
    FX5200U/128MB 280km (mpc)

    Gainward FX PowerPack! Ultra/760 XP "Golden Sample" 350/350 MHz GW FX PP
    U/760 XP GS FX5600U/128MB 400km (mpc)

    Gainward FX PowerPack! Ultra/760 XP "Golden Sample" 400/400 MHz GW FX PP
    U/760 XP GS FX5600U/128MB 430km (mpc)


    Onda sam malo ovog Mugdima preko maila tušio oko Xaser kučišta, a čovjek super brzo odgovorio i odmah tamo na stranici u cjenovniku update oko toga pravio.

    SVAKA ČAST PLUS!

    A i dalje se ne javljaju ovi iz NTCHS-a, moj jaran bi rekao da su se ufurali. :evil: I oni dijele kredite za učenike, a ne znaju online poslovati, pa sigurno im 20% posla propane radi toga.
     
  19. syss

    syss Veteran foruma

    preko 200€ za 5600u kartu?! ne hvala... (5200 neću ni komentirat, za tu lovu se može 9600xt može nabavit).
     
  20. ||NeX||

    ||NeX|| Aktivista

    Pogledaj malo na OC site-ovima koliko se klokuje ova 760XP GS. Ali da ti uskratim muke odgovor je 520/960, čitaj: stabilan takt !!! Pa sad contaj ...

    ps. šta ste zapeli za tog 9600xt? Jeste da je to novija kartica, ali ne razumijem vas, haj da ste zapeli na 9800xt ili 9500pro, ali na toj malo tuniranoj kartici. Ne znam.