GeForce GTX 200

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by GW, May 12, 2008.

  1. syss

    syss Veteran foruma

    235w load i 550€ (ako) cijena... pametnome dosta ;)
     
  2. selvin

    selvin Moderator

    Toliko ne trosi moja cijela konfa u full load.. A i to joj je otprilike vrijednost, ali u KM-ovima.. :)

    pametnome previse ;)
     
  3. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Cim dodju atijevke, cijene idu dole strmoglavo. Osim ako se ati odluci da povisi cijene u skladu sa envidijom.

    235W je ok za takvu karticu.
















    NOT. :lol:
     
  4. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Atijevci ce navodno povisiti cijenu HD4870, pa ce biti US$329 :( Ali eto, to je manje-vise logican potez, svakoj kompaniji je u interesu da uzme vise para.
     
  5. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Pa to je to, cim se pokaze da je brza, eto i vise cijene. No, ati moze spustit cijenu koliko im se cefne, nvidia ne moze. GTX200 je daleko skuplji od RV770, za napravit. RV770 je tek nesto veci od RV670, i ako se ne varam, jos uvijek manji od G92.
     
  6. GW

    GW Moderator

    Zabrinuo si me ovdje. Sreća da bi ovo na kraju. Hju.
     
  7. PKLAT

    PKLAT Aktivista

    "Ocekivo sam vise" a razlike variraju od reviewa do reviewa.Neznam cini mi se da je ATi krenuo u boljem smjeru pravljenja kartica od Nvidie.Jedva cekam reviewe za 4870x2 i 4870 pa da uporedim.
     
  8. GW

    GW Moderator

    Gdje li je Igor da čujemo njegove komentare? :)
     
  9. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Cita sve one reviewe sto sam stavio u svom postu :lol:
     
  10. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Da, i trazi bar jedan gdje je 280GTX brza. :smt003
     
  11. GW

    GW Moderator

    Težak tekst na anandu čovječe. Valja ono progutati.
     
  12. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

  13. ming

    ming Veteran foruma

    PS3 + xBox 360 under 800$

    Koji debil moras biti.
     
  14. Konjislav

    Konjislav Komšija

    Ne kontam koja je razlika izmedju EVGA GeForce GTX 280 FTW i EVGA GeForce GTX 280 HC (imaju iste klokove), a prva kosta 700$, a druga 880$ :D
     
  15. syss

    syss Veteran foruma

    upravo je to limit o kojem ja pričam... puca mi i za ati i za nvidiju u tom segmentu jer su to jednostavno neisplativi i (jedino poučen iskustvom mogu reći) kratkotrajni proizvodi.

    ako hoće netko obarati rekorde eno ima na xtremu 3way sli + extreme quad koji lomi 55k u vantage-u, pa nek se natjerava - bolje neće napraviti sigurno ;)

    mislim ne vidim smisao te kartice koja guta sve iznad 100fps na fullhd rezoluciji osim obaranja rekorda. možda evetualno pojačat performanse crysisa na stroju sa konstantno 98 aktivnih procesa, to ajde ima smisla :D
     
  16. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    HC ima waterblock na sebi, znaci da je watercooling ready :mrgreen: Fabricki overclokovane kartice su porez na budale.
     
  17. Konjislav

    Konjislav Komšija

    Sta, znaci waterblock kosta 180$, da to nije malo malo?
     
  18. Amash

    Amash Aktivista

    Dok ima ovaca bit ce i vune.
     
  19. ming

    ming Veteran foruma

    [​IMG]

    :lol:
     
  20. syss

    syss Veteran foruma

    roflam se :D