Gemin II ili nešto slično/gdje kupiti u BiH

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by artemis, Dec 3, 2007.

  1. artemis

    artemis Komšija

    Ponovo montirao zalmana i gle čuda...temp je spala za nekih 10C.
    I pastu sam zamijenio,ona što dođe uz zalmana je smeće,garant sam utrefio neki defektan primjeran sa starom,slabom pastom...

    Što se tiče proca,ipak izgleda da je malkice konkavan,ali ništa strašno...Izgleda da ću ipak uzeti H2O...

    Btw kakve su cijene vodenog kod nas?Nekakvo prosječno,npr thermaltake tribe 12CM LCS ili nešto slično i jel se može nabavit za nekih 250KM?
     
  2. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    jao jao, makar cu te pokusat odgovorit od vodenog i bacanja para za njega. Pogotovo zato sto je vodeno hladjenje poput TT Tribe sranje zivo. Jedino vodeno koje valja je kad se kupuje u dijelovima, pristojna pumpa, radijator sa dva 120mm venta, blokovi za CPU, GPU, NB...

    Obzirom da ti je baza coolera konkavna, ispoliraj ga malo i gotovo. Temp ce ti past za dodatnih 10C. ;) A vidis da sam bio u pravu, nakon sto si promijenio pastu si vec skinuo 10C.
     
  3. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    meni je coek iz zlatare na a.polju uzeo 5 maraka za poliranje 3 hladnjaka i procesora
    al sto jest jest ispolirao je do jaja