Gigabyte Radeon 9600XT

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by Jeger, May 14, 2004.

  1. Jeger

    Jeger Novi član

    Što mislite o grafičkoj kartici Gigabyte Radeon 9600XT 128MB DDR, TVout, DVI, je li ju se isplati uzeti za "sljedeću" generaciju igara ?
     
  2. Shenron

    Shenron Komšija

    ne :) .

    5900XT je bolja. Il 9800pro. Sad ce past cijene grafickih. tako da ja sad nebi uzeo 9600XT nikako, iako je ODLICNA!
     
  3. kenci

    kenci Aktivista

    ma bolje reci.. ne isplati se nijedna kartica uzeto za slijedecu generaciju... :).. ljudi pametni, prave jake igre.. pametni naprave kartice.. glupi daju pare za kartice :p
     
  4. abasi

    abasi Aktivista

    Pametno receno ! ;)

    Nego nemojte vi skretati , @jager je postavio pitanje ;)

    ma jager, odlicna graf. netreba ti sigurno bolja, jer ces sa njom moci igrati sigurno na high detaljima ( uz solidan ostatak komp-a) vecinu igara jos nekoliko mj. a onda ces morati sigurno smanjivati detalje...

    ali koji ce ti vrag ti svi detalji , vazno je zaigrati igru. jbs detalje.
    ja imam ATI 9200 128 mb. i mogao sam ograti svaku igru sto sam install, osim Hallo koji mi je malo stopao i na low detaljima rez- 800*600.

    a tebi sigurno ne bih ni na high detaljima sa ovom graf.
     
  5. Esh

    Esh HWB

    graficka kartica je veoma dobra, no uz malo vise dodatnog ulaganja moze se dobiti 5900xt koja je jednostavno san snova u best buy kategoriji (atm)