GL1600XTR Gamer Mouse

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Dexx, Oct 6, 2008.

  1. Dexx

    Dexx Aktivista

  2. MakaveliTheDon

    MakaveliTheDon Aktivista

    Point of view :lol: :lol:
    Neuzimaj to smece pokajaces se vjeruj mi
     
  3. Dexx

    Dexx Aktivista

    hehehe, nisam ja sad hardcore gamer, treba mi mis, al' posto znam odigrat koju partiju...
    Koji da uzmem od 20-30KM?
     
  4. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Bilo kakav logi je bolji od tog. :mrgreen: Mozes pogledati i famozni IntelliMouse Optical, mislim da se sada moze naci po toj cijeni.
     
  5. Dexx

    Dexx Aktivista

    nista, onda ostavljam ovaj svoj log bt58....
    A sad citao review na talijanskom forumu i kazu da nije bas tako los...
    A IntelliMouse necu, uvijek mi bio antipatican :D, M$ proizvod :)
     
  6. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Samo da objasnim nesto za OCZ, PoV, i neke druge miseve. Naime, kompanije zele prosiriti svoje djelatnosti, a jedan od vrlo efikasnih nacina je proizvodnja periferije. Ali, tu periferiju prave neke druge, manje kompanije, koje su nama manje poznate ili ih smatramo losim brandovima (npr. A4Tech, Genius, ACME) od kojih firme poput OCZ-a kupuju gotov proizvod na koji ljepe svoju naljepnicu. To je vrlo efikasan nacin da se novac zaradi, jer se kombinuje jeftina proizvodnja istocno azijskih kompanija sa jacinom americkih i evropskih brandova.
     
  7. Moncho

    Moncho Komšija

    Samo da kazem da je zbog ovog misha u penziju otisao jedan mx 518, zatim g5, zatim copperhead. Mislim da neces naci bolji mish :) :lol:
     
  8. dejson

    dejson Aktivista

    Ovaj je los za overclock.

    Salim se :)

    Ne uzimaj to, znam da je smece, koristio sam a.
     
  9. Mujka

    Mujka Komšija

    uzmi x705 nesto oko 25 KM PREJAK MIS:) neces se pokajati 100% 8) 8) 8)
     
  10. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ja uzo mish opticki za 5 KM, prejak za igre. :lol: