Gran Turismo Sport

Discussion in 'Igre i konzole' started by Pelikan, Oct 3, 2017.

  1. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Kaz je rekao da ce biti 400-500 auta i svi ce biti ponovo izmodelirani, nece koristiti stare modele. Eh sad, da li ce se sve placati... GT5 je imao paid DLC, a u GT6 je sve bilo free.
     
  2. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Da, u GT6 je po defaultu bilo najmanje 1200 auta.. ubačeno skroz malo skroz dlc.

    Sve zaboravim napisati kako je odlično urađen pit stop u GT S, ne znam zašto je forza zaboravili na to..
     
  3. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Livery editor je isto odlican. Scapes isto tako. Igra je bas ispolirana.

    Sad bio event na BB Raceway, 15 krugova. Prvi put da ga vidim u ova dva dana iako sam igrao nekih 10 sati. U drugom krugu odma izletim totalno. Zadnji budem, pola kruga mi bjeze i na kraju zavrsim 11. Zanimljivije mi je bilo stizat ljude nego kad sam u onoj guzvi na pocetku.

    Evo ima i Suzuka... Ili su ubacili nove staze ili ja to nista nisam vidio juce.
     
    Last edited: Oct 10, 2017
  4. Vedo

    Vedo Moderator

    Nove 3 staze su za ovaj online dio.

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk
     
  5. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    dok vi derete na PS4 GT,ja ga igram preko emulatora...za ps2 :D
    jbte igra napravljena prije 12 godina a vrhunska simulacija...samo sto je napredak nekako prespor :D
     
  6. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ima ovaj event na Suzuci, traction control na 1, asistencije off, ne mozes mijenjati. Malo je reci da ljudi ispadaju sa staze :D Zavrsio sam cetvrti, ali mi onaj SR pada samo tako i to skoro nikad nisam ja kriv. Zakocim prije krivine, lik se zabije u mene od pozadi i meni padne rating... Ni ne kocim prerano, neki ljudi jednostavno ne koce nikako haha
     
  7. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Niko još nema preorder za igru, a izlazi za manje od 7 dana..
     
  8. Vedo

    Vedo Moderator

    Vecina trenutnih vozaca su bas tanki, ja na Suzuki uzmem pole i onda u trci nakon 3 kruga pocinjem prestizati zadnje, a drugog plasiranog ostavim iza sebe preko 10 sekundi.
    [​IMG]
    [​IMG]

    https://imgur.com/a/A9hh7

    E ovaj novi oval racing (3. po redu event) ne mogu nikako, ljudi me po 3 sekunde ostave po krugu, nemam pojma sta fulam xD
     
  9. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Mislim da ce se za par sedmica razdvojiti raja kad rating dignete, jer uvijek ima tako 1-2 koji nas levate za 20sec ostave :D

    Ja sam malo solo igrao raznim autima ovaj oval na time trial. Onaj lambo sto sam dobio je pretezak, ne moze skrenuti ni naopako. Inace najskuplje auto u igri xD A skupo mi da mu skinem tezinu. Treba 1000+ MP samo za prvi level...
     
  10. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Dobio sam neku Mecku vrijednu 1mil. okruglo.

    Slabo vremena imam, ali sam odigrao 3-4 Stage 6 eventa danas. Presao sam ukupno 5, i za sada ima prva mjesta na svim izborena. Jedva cekam da probam taj event sa 30 krugova, i vise stajanja u pit stop.
     
  11. Vedo

    Vedo Moderator

    Ja cu kupiti full verziju ali na nekom saleu, jednostavno je sama voznja daleko od simulacije. Ako zelis da se igras voznje onda vozi ovaj GT, a ako zelis bas pravi osjecaj voznje auta na konzoli onda samo Assetto Corsa, gdje osjetis svaki nagib, flex guma, abs, prebacivanje tezine auta itd.

    Dzaba, jednom kad osjetis pravu simulaciju onda jednostavno osjetis da su handling auta i fbb u GT/Forza/F1 nekako mrtvi i "wrong" :)

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk
     
  12. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Kontam uzeti ovaj T150 wheel, nije strasna cijena, a djeluje sasvim OK za entry-level volane. Ima jeftinih DFGT volana, ali valja se peglati s nekim adapterima i software-om.
     
  13. Vedo

    Vedo Moderator

    Dobar je T150,vidi review na YT kanal InsideSimRacing

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk
     
  14. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ima u Imtecu za 500KM, ne znam ima li kod nas gdje jeftinije. U Njemackoj 170e, kontam da kupim kad budem isao za 10ak dana, ali onda moram cariniti jel tako?
     
  15. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Ne moraš naravno. Ako ideš busem, stavi ispod sjedišta, ili zamoli vozača da ubaci negdje.. odigraj pametno.

    Ako ideš autom, raspakuj i pobacaj po gepeku, reci da ti je od sina nešto.
     
  16. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Stage 6 zadni event... vodim u 29 krugu i nestane mi goriva. Lol Bdw. 4 puta sam do tada tankao full gorivo. 2 puta i gume mjenjao. Znaci morat cu rasporediti 5 tankanja goriva.
     
  17. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ta je brutalna. Samo treba safe voziti, paziti na gorivo. Evo ima i Interlagos online, a i Karting.
     
  18. Vedo

    Vedo Moderator

  19. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Nije da ne znaju napraviti reklamu :D

    Evo jedno fino vrijeme u ovo nasoj šklj klasi: https://i.imgur.com/qo54SVx.jpg Samo da nije server crashao cim je trebala krenuti utrka :D

    Tek sam sad vidio da mozes koristit ove liveries od drugih ljudi. Na main menu, lijevo, pa discover. Ima prelijepih za svako auto, a tek je pocelo.
     
  20. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Nije to ništa.. meni se baterija na y ispraznila.. zabio se u zid u 29 krugu a bio prvi.