GTA V

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Aug 23, 2012.

  1. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

  2. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Opravdano :)
     
  3. Eldorado

    Eldorado Komšija

    London: Mladić izboden zbog nove videoigre Grand Theft Auto V

    Mladić (23) pogođen je ciglom i izboden, a zatim mu je ukradena kopija tek objavljene videoigre Grand Theft Auto, za koju je čekao u redu u londonskom supermarketu.
    Mladić je napadnut dok se vraćao kući nakon ponoćnog puštanja igre u prodaju. Sada je hospitaliziran i u stabilnom stanju.

    Sreca pa kod nas je stanje alarmantno pa rijetko ko kupuje orginale :D
     
  4. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    E tacno mi sad zao sto dadoh u bescijenje xbox... :( Steta ne odigrati ovo, po svemu sudeci remek djelo. :)
     
  5. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    ma igraces,izlazi za pc 100%
     
  6. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Ma kakvi, pc mi je kanta, dvojezgras... :/
     
  7. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    ganjaj xbox kakav,jeftinije ce te izaci,ovo ce moje gurati na low 99% ali sam se skoro odlucio na nadogradnju na haswell aBd..
     
  8. donjapa

    donjapa Overclocker

    Evo utisci iz prve ruke nakon jedno sat vremena igre.

    Prije svega malo steka na starijoj trici, ne za vrijeme igre nego za vrijeme filmova.
    Kontrola auta - uzasna teska (za sad), policije se prilicno tesko otarasiti ili me zapalo bas gdje god da sam otisao da su bili tu pa se razvuklo.

    Morati cu malo procackati settingsima jer mi grafika i nije nesto na "prvi pogled"...

    Ako ima ko kakvih tips neka javi, ne mogu od zene igrati trenutno pa me evo za kompom, cekam nocnu da odradim kraj TV-a veceras.
     
  9. Vedo

    Vedo Moderator

    GTA 5 PC na Amazonu: http://www.vgleaks.com/wp-content/uploa ... france.jpg

    Takodjer:

     
  10. metallac

    metallac Aktivista

  11. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    lijepog li osjecaja kad dobijes rrod tokom igranja gta v
     
  12. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ouch. Koju verziju konzole imas?
     
  13. donjapa

    donjapa Overclocker

    Meni igra zapinje sa vremena na vrijeme, plus ne mogu online da se konektujem iz nekog razloga, iako je PS 3 uredno skopcan. Btw. evo idem sad izvrsiti prvu organizovanu pljacku, odlucio sam se ici na Ocean 11 pristup radije nego brute force-om :D
     
  14. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ma dobro ikako radi, Zephyr je u pitanju
     
  15. exchanged life

    exchanged life Aktivista

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  16. Vedo

    Vedo Moderator

    Predvidjali su prodaju od 1 milijardu USD za prvih mjesec, a gle chuda: GTA 5 has already made $800 million in one day, according to Take-Two’s internal estimates.
     
  17. Juka

    Juka Komšija

    Ja sam ih iz svoje ruke 75 dao ;)
     
  18. heroic

    heroic Komšija

    Mene vise zanimaju ove recenice tipa "Take-Two has yet to announce a version of "Grand Theft Auto V" for those next-generation consoles.", pretpostavljam da je samo bolja grafika za ove nove konzole.
     
  19. gilla

    gilla Aktivista

    Ako se ne varam online segment će biti dostupan u oktobru.
     
  20. donjapa

    donjapa Overclocker

    Prvi dan sam imao opciju da idem na Online, ali tad nisam mogao jer nisam namjestio settings. Kada sam namjestio settings nemam vise mogucnost, mada sam dobio kod u boxu.

    Moguce da ce biti tek kasnije, nisam se raspitivao dodano.

    Btw. skuzio sam da jednostavno nikad ne mozes izvrsiti pljacku a da na kraju ne budes progranjan wanted, sve islo po planu i nekakv se policajac umijesa :D