GTA V

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Aug 23, 2012.

  1. RaP

    RaP Komšija

    Aaa tako znaci dobra furka, stvaraju onaj efekat "gledaj sto sam zajeban" :D
     
  2. heroic

    heroic Komšija

    Svidja mi se to, s jedne strane ta lagana kradja auta je bila dio zanimljivosti igre, ali s druge strane je totalno nerealno, ako nista trebali su napraviti da te "trazi" policija dok ne prefarbas ili nesto, da ima neki "heat" na samom autu :D
     
  3. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Preko svog mobitela sto imas na GTA odes na interent i kupujes auta, brodove, naoruzanje, itd... :D
     
  4. heroic

    heroic Komšija

    Jel fkt tri lika imaju tri OS-a na mobitelu, iOS, Android, WP? :D
     
  5. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Pa i traze te ako se nadju u blizini ili cuju alarm. Nekada prolaznici pocnu vikati ili zvati na telefon kada nekome otmes auto i odmah dobijes jednu zvjezdicu.
    I da - sva trojica imaju razlicit OS na mobilnom. :D
     
  6. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Ja jos nisam uspio ustekat se Online :lol: ni 5 sec makar :lol:
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ja nisam ni pokusavao. Jos uvijek polako prelazim single player. :)
     
  8. Vedo

    Vedo Moderator

    32 sata, 68% complete, odradio sve story misije. Sve u svemu, igra je GOTY definitivno, niko ne zna napraviti virtuelni svijet kao Rockstar. Red Dead mi ima bobu bolju atmosferu (ili je to sto sam veliki fan westerna). Jedina zamjerka igri je sto je prelagana (najvise radi onog Gears Of War fazona, cucni iza zida i proviruj i rokaj), prvi put da sam zaginuo je u predzadnjoj misiji, ostalo sve maciji kasalj.
     
  9. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Patch su izbacili za GTA online. Izgleda da su popravili sto se raja nije mogla logirati. Ja jos nisam ni pokusao uci od kako je izasao online dio. Zauzeto se a i derem BF4 betu-kad sam na Pleyki.
     
  10. donjapa

    donjapa Overclocker

    @Vedo - u opcijama iskljucis taj auto-aim i nece ti biti prelagano, pokusao - ne ide bez njega hehe.

    Ja sam presao igru a jos nisam ni mapu svu pregledao, morati cu malo u helikopter i istrazivati one zaostale dijelove. Otkako je FIFA izasla zapustio sam GTA.
     
  11. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Fakat je GOTY . Kad vidim kave se igre prodaju za istu cijenu kao ova smijesno je . Imam skoro 20 h sati po liku . Nisam uradio mozda pola onih random eventa i jos pokupio one papire i ufo i dijelove i ta sranja . Nista osim C endinga mi nije palo ni na pamet :D
    Fora je sto sad neam bas puno love za zajebavat se :lol: pa valja sve ponovo ali ostavit one Lesterove misije za kraj pa lovu od Big One ulagat na burzu . tako se moze nabit oko 700 m po liku .
    Malo sam upao online jucer , napravio mayhem sa neka 3 random lika :) Ima potencijala al treba ce jos koji dan da se to sredi :D
     
  12. anel007

    anel007 Komšija

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  13. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Sto je najgore skoro ni jedan ovaj nisam imao :lol: I ajde ne moj opet odigrati . Ah sto nisam skolarac :mrgreen:
     
  14. anel007

    anel007 Komšija

    Ja cu ovo igrati tek kad dodje na PC a od ovih prebacivanja sa videa ubjedljivo mi je najjace ono kad ganja nekog sa autom i objasnjava kako su komadi tijela sami otpadali :D :D
     
  15. n1dal

    n1dal Aktivista

    Pacijent pravi :D
     
  16. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

  17. metallac

    metallac Aktivista

    @Patton 2410



    :smt003 :smt003 :smt003
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  18. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    hahahahahah. Dobra, Dobra. Kate Upton je u pitanju. Ja od kako je izasla igra sam kontao po kome su je bazirali, kad naletim na ovu sliku. :)
     
  19. Vedo

    Vedo Moderator

  20. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma