GTA V

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Aug 23, 2012.

  1. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Preuzeo sa Frenklinom prvi posao od Lestera, tj. 'Hotel Assassination', ali dok sam pratio i slusao njihov dijalog oko tog posla, upratim da Lester kaze da bi na berzi kompanija "Beta Phramaceuticals" mogla da dobije skok, nakon sto ja odradim posao. Posto uvijek radim save prije svake prihvacene misije, tako sam imao i prije ove, pa uradim load game i prije nego sam prihvatio posao, odem i ulozim 200.000$ na tu "BetaPharmaceutical", sto je oko 1000 dionica bilo. Zavrsio prije 10ak min. misiju, i sad pogledam tu dionicu, dobila vec skok od oko 30%. Znaci ja zaradio vec oko 60.000$ cini mi se. :) Isto sam uradio i sa Michael-om, ali sa njim sam ulozio oko 900.000$ i sa Trevorom nekih 15.000$. :D Nisam pogledao koliko sam sa njima tacno zaradio do sada. :D
     
  2. donjapa

    donjapa Overclocker

    Biti ce jedno 3 misije za njega, tako da obavezno uradis save/load, ja prvi put nisam. Ono sto je pametno je cekati sa investicijama trenutno, jer se na berzi najvise obrne (cak i do 100%) u najkrace vrijeme.

    Ja bi preporucio da ne kupujete nista dok ne sredite "L" poslove, assasinations.

    Tako cete najvecu lovu obrnuti. Ja sam se malo zeznuo, krenuo trositi na nekretnine, garaze i sl.

    Svaka nekretnina donosi lovu, pasivno ili aktivno (da ti moras raditi).
     
  3. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ja cu ulagati pare bas na L misije, jer ova sad prva sa Frenklinom, mi je donjela finu paru.

    Koje su pasivne nekretnine? :D

    Ja kupio aerodrom sa Lesterom, i moram stalno vozati avion i onaj bugi da bi zaradio sta para (7 milja avion, 5 bugi misija).
     
  4. donjapa

    donjapa Overclocker

    Prije svega, garaze ne pridonose prihodu, one su tu samo za pohranu auta.

    Passivno:

    Downtown Cab - povremeno imas i ti neke "exluzivne" voznje da odradis
    Strip klub/Kafana
    Hooties kafic

    To je sto sam ja imao, aktivno imam puno toga:

    Auto otpad, Aerodromi, Ciscenje mora sa podmornicom..

    Btw - Evo ga uradio sad zadnju misiju i nenadano zavrsio igru. Da sam puno igrao - nisam. % mi je na jedno 60% znaci ima puno jos misija onih manjih ali glavna radnja je odradjena, jos legle pare od onog big heista pa sad idem lagano u kupovinu :)

    Interesuje me samo kako cu skupiti lovu da kupim onaj Golf Club od 150.000.000, trebati ce vremena dosta.
     
  5. Vedo

    Vedo Moderator

    Rockstar je lud do yaya, cak imamo i duha u igri:

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  6. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ja presao 45%, a odradio tek 23 glavne misjije. Ja ganjam odmah sve novo sto se pojavi na mapi. Trenutno mi je na mapi, za sve 3 lika samo aktivna L (Lerster) misija za Frenklina. Sve ostalo je sredjeno. :)

    Odlucio sam konstatno zaradjivati pare za Frenklinom na prevozu oruzja avionom. Sad cim vidim da je se pojavio avion gore na njegovom aerodromu, odmah taxi uzmem i picim gore.

    Sto se tice Trevora, i kad se prebacuje na njega... Jucer prebacim na njega, kad stoji na nekom mostu, i drzi covjeka u zraku, i onda ga frknu odozgo. :D
     
  7. donjapa

    donjapa Overclocker

    Kod mene je Aerodrom Trevorov, cuj Franklinov :D Trevor jer king za letenje :)
     
  8. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Da, da, lapsus. Mislio na Trevora, napisao Frenklin...

    Nego, jel ko od vas trcao trecu triatlon trku sto dodje? ... ja evo sad zavrsio, i da vam kazem da se pripremite da vam ruka otpadne. Znaci trebalo mi 28 MINUTA da zavrsim. I to sam sa 28 minuta pobjedio za pola koraka. Da se nisam ubacio ispred ovog sto me je htjeo u zadnjim metrima trcanja prestici, izgubio bi. Desna ruka mi je otpala od silnog klikanja X. Svi mi misici u njoj bride. Gola voda sam bio na kraju. Morao presvuci majicu. hahahahahahahaha.

    Uzbudnjiva trka bi. Nakon duge dionice plivanja, svi smo bili egal, svih 8 takmicara. Onda se u biciklizmu poceo stvarati razmak. Ja zaostao jedno 200metara, i pao na 7 mjesto, jer mi je ruka umirala i pedalanje bilo uz brdo, gdje moj lik nije bas najbolji izgleda, ali onda kad je dosao nizbrdo dio, poceo sam se vracati. Do kraja biciklizma, stigao sam prvu grupu od 3, i u trcanje krenusmo nas 4 zajedno. Onda se izdvojimo ja i ovaj Kinez cini mi se da je bio, da bi ga na kraju pobjedio za pola koraka. :D

    :smt005 :lol:
     
  9. donjapa

    donjapa Overclocker

    Ne pada mi na pamet to radit hehe, 28 minuta, ionako jedva pobijedim protiv MarryAnn...

    Sta je nagrada na kraju?
     
  10. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Nagrada je labudovo mudo. :D Ne znam da se ista i otkljuca poslije nje. Mislim da je to zadnji maraton.

    Ja sam kontao jedno 5 puta da odustanem u toku trke, ali nekako sam istrajao. :smt005

    Krene se kod Sandy Shores (uzduz preplivas ono jezero skoro citavo), zavrsi skoro pa u Los Santos.
     
  11. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Imal kakva fora kako trazit one aliens parts ili moras tumarat naokolo ? :lol:
    I ja prelazim sve redom al skroz slabo love imam .
    Sad sa Franklinom spasi neku kcerku od mob bossa i dobi 60 k . Random je negdje nasao :lol: SVezana a neka dvojica lopataju rupu da je ubace :lol:
     
  12. Vedo

    Vedo Moderator

  13. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Hvala :D
    Al vidio sam ovo , mislio sam da ima neki ko hint system da pomaze ili tako nesto a ne ovako da spoilam . al izgleda da cu morat :)
     
  14. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    I nervira ovo , opljackaj pa ti onda uzmu svu lovu . Isto pizde sva trojica :lol:

    tip za lovu :
    Kupi te stopere , i ako idu na arodrom slusajte , uvjek daju tip za dionice :D
     
  15. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Pa koliko ima tih dijelova vaznzemaljaca?

    Ja do sada nisam nasao niti jedan, a lutam po cijeloj mapi. :D
     
  16. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    50
    i ja lutam pa nisam nasao ni jedan :lol: pa mi bilo cudno . I samo sam dva pisma nasao u vezi ubistva one starlete .
     
  17. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    50?! nisu normalni. :D

    Kakva sad pisma? Ne znam ni jesam li dosao do tog dijela, ili nisam registrovao...
     
  18. donjapa

    donjapa Overclocker

    Ja trazim dijelove za podmornicu, ima ih oko 30, uzas, pod vodom, orijentacija nula!
     
  19. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Tesko je trazit ove sitnice kad je grafa ovakva . Prije kad je sve kockasto bilo moglo se naslutit gdje kakv skok ili gdje se moze popet il sta ... sad fdakat ima previse detalja .
     
  20. metallac

    metallac Aktivista

    Igrao malo GTA V na PS 3 - sve je extra, ali meni nedostaje miš i tastatura... Nekako kao da igram bez jedne ruke haos sa dzojstikom - nije to to :(