Heroes and Generals

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Feb 27, 2013.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Da li neko igra ovaj naslov ? Ako da, da li ima probleme sa niskim FPS-om. Kontam da nije lag ili sta vec..

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  2. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Ma nigdje veze, ovo ko orginalni COD, samo sa online dijelom.
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Igra je bas zabavna sa otvorenim mapama i vozilima a kako nema WW2 tematike mnogo.. dodje pravo osvježenje.
     
  4. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Radije cu day of defeat igrat :)
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    I hajd sad' reci da igra nije epic, 0:47 i 1:16:




    Valja od ovoga naprave dobar naslov. Igra je free, open beta, mogu se develeperi pogurati investicijama a poslije ce igra biti valjda klasično pay to play a ne free.
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  6. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Izgleda veoma dobro. Koliko igrača bude na serveru i kolike su mape? Vjeruj poslije BF-a i onih velikih mapa ni jedan fps ne mogu svariti.
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Mislim da najviše moze biti 16vs16.

    Sto se tice mape, mislim da se radi o jednoj velikoj teritoriji a jedna partija se odvija na dijelu te teritorije gdje imas pozicije koje moras drzati ili hvatati kao conquest u BF sa zastavicama. Mislim da svaka partija traje 30min.

    Mozes da se spawnas na "zastavicu" tako da ne moras tabanati iz baze. Borbe su meni bas cool, sirovina. Grafika mi ne smeta ali i na low imam padone na 40 FPS ali je svakako igra u debeloj beti i ima ovdje dosta da se radi pa ostaje da se vidi sta ce se izroditi. Na max settings meni grafika sasvim ok.
     
  8. RaP

    RaP Komšija

    Djeluje dovoljno interesatno za isprobat, i to znaci nesto :)
     
  9. Juka

    Juka Komšija

    Al sto ga oplete lopatom, ovo moram probat!