HI-FI SKOLA

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by Esh, Sep 9, 2004.

  1. djambo

    djambo Aktivista

    ne 7.1 i thx razmisljam o prelasku na takav sistem.a dok ne nabavim zvucnike moze radit u cistom stereu bez suba
     
  2. syss

    syss Veteran foruma

    skuplji onkyo receiveri su izvrsni... makar ako možeš poslušaj pioneera, marantza ili denona u tom cjenovnom rangu, mogao bi se jako iznenaditi... pogotovo denon-om koji slove kao ponajbolji receiveri kod reprodukcije sterea. ja sam slušao model (sad se ne sjećam točno koji) ali je cijena tu negdje na (pre)skupim zvučnicima (jmlab mini utopia + ostatak zvučnika "na nivou") i to je bilo nešto prestrašno. mislim eto osobno nekako favoriziram denona, jer sam čuo onkya (mislim 575 model) u stereu i nisam baš zadovoljan (moje kenwood "pojačalce" kick ass tom onkyu).
     
  3. djambo

    djambo Aktivista

    u Osijeku se rijetko vidi neko egzoticno pojacalce a ne da se i cuje.Dugo sam bio na stereu cuo mnoge 5.1 sisteme i nisam se osvrto dok nisam cuo tog Onkya na djelu.Neznam nista o njemu cak i oznaku jer nejdem cesto u taj dio grada a jos sam i donekle corav pa kad budem prolazio pogledacu malo bolje znam samo da je ispisano velikim slovima 7.1 thx.kolega ga vidio izbliza i probo ga podic.Kaze da se usro.Ja sam ga sluso dok je baka kupovala hladnjak i stvarno je nesta posebno.Jos da je u boljem prostoru npr. u mojoj sobi.MRAK
     
  4. syss

    syss Veteran foruma

    a onda nemaš druge nego uzeti taj model, vjerujem da te neće iznevjeriti pogotovo ako se tebi zvuk sviđa.
     
  5. djambo

    djambo Aktivista

    haha treba za to love a volio bih prvo isprobat kak bi to radilo na mojim zvucnicima a to je vec druga prica.Mozda sam bio pod dojmom velicine i ciste snage zvuka pa se moze desit da to nije to.Vise nisam tolko lud za tim.Sad bih prije ulozio u graficku nego u tako nesta.Sa ovim svojim sam super zadovoljan.Da sam to vidio prije par godina vjerojatno bi to bilo vec kod mene.Ali prije tih par godina nisam ni znao za takve firme poput Nada ili Nakamichi-a tako da sam se sam potrudio oko svog zvuka.Mada me jos uvjek vuce da se zezam oko rasporeda ili raznih pojacala.Mislim da sam dosegao onu razinu definicije dobrog zvuka ali po mom sluhu i svaka promjena mi nestima.Tu sam otprilike stao baviti se audiom i krenuo sam na informatiku.
     
  6. postal dude

    postal dude Aktivista

    nodi niski tonovi su bassovi a visoki su ti oni koje nemozes podnijeti a da ne počnes plakat.ahha
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    :shock: :shock: :shock:
     
  8. postal dude

    postal dude Aktivista

    sta je čeliku rekao je svira od basova do niskih tonova
    a to je isto
    basovi su zvukovi niskih frekvencija i na tome se gube mnoga imena dok je visoke (iritirajuće zvukove) lako napraviti mislim zvucnik koji reprodukuje tu vrstu zvuka.
     
  9. ming

    ming Veteran foruma

    To bi bilo laicki receno da je bass zajebano izvest vjeruj mi to je najmanji problem al imash zvuk ko iz bureta, izazov je vjernost zvuka da bude kakav je i u studiju zamishlen. A ne ona Brooklyn Bounce preseravanja.
     
  10. postal dude

    postal dude Aktivista

    bass je lako izvest ali je tesko napraviti i veoma je skupo napraviti zvučnik koji reprodukuje tu vrstu niskih tonova. dobar zvucnik sa dobrom kutijom je dobra opcija.

    kad si se to slikao nisam znao da ti je kosa zuta i da je toliko duga i nesto si mi mrsaviji da nisi mozda bolestan ili mozda samo visis na netu po čitav dan ko ja pa kad dodem u skolu ko vampir isto.
    nešto jeste jedeš li redovno
    dobro neću vise.
     
  11. monK

    monK Komšija

    Ne mogu da vjerujem!!!
     
  12. ming

    ming Veteran foruma

    To mi je od Bassova :mrgreen:
     
  13. syss

    syss Veteran foruma

    samo čitam i zgražam se :roll:
     
  14. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    kaze on meni "celiku". hihihihihi :mrgreen:
     
  15. ming

    ming Veteran foruma

    Steel Maiden
     
  16. Sleeper

    Sleeper Komšija

    neodluchan sam.....[​IMG] da nije komichno bilo bi zalosno!Il obratno?
     
  17. monK

    monK Komšija

    hehehehehe

    meni je komično, nemam više sumnje