hl2 odgodjen

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by Esh, Sep 25, 2003.

  1. Esh

    Esh HWB

    ... za one koji nisu znali, valve / vivendi je objavio informaciju da je izlazak nastavka najboljeg fps-a svih vremena, half-lifea pomjeren sa 30-tog ovog mjeseca na kraj godine, u vrijeme novogodisnjih praznika...

    ... sto ce reci, tuzna vijest za sve one koji su tempirali gripu za narednu sedmicu (out of work / school) ili bili spremni dati i lijevi bubreg za nabavku igre (keep it safe)...

    uglavnom, presereavanje od strane izdavaca i razvojnog tima u smislu objave ove informacije 7 dana prije najavljenog izlaska, a pogotovo zbog cinjenice da su prije gotovo 2 mjeseca, istu odgodu isti pobili i nazvali je smijesnom...

    jah, s druge strane, posto se radi o hl2, moze se cekati i vise...
     
  2. abasi

    abasi Aktivista

    Ma jebes vise taj HL2 svaki ga dan odgađaju !! :?
     
  3. syss

    syss Veteran foruma

    ma i da imam dx9 karticu necu iz principa igrat hl2, pa nek im bude zao :D
     
  4. Esh

    Esh HWB

    kako god, ta se igra ne preskace: )
     
  5. pentium4-athlonxp

    pentium4-athlonxp Aktivista

    a jel istina da hl 2 ima dx8.1 neke modove negdje sam gledao usporedni test sa dx9 karticama pa kako se bolje odnose u dx 9 modu ili dx 8.1modu
     
  6. syss

    syss Veteran foruma

    ajde nagovorio si me... makar onaj hl1 blue shit mi je bilo sranje :(
     
  7. kenci

    kenci Aktivista

    meni je i hl prva bila sranje.. neznam sto.. mrzim igre kad ti izadje pauk od 100m visine.. il neki isenkti "mashala u njima"
     
  8. Shenron

    Shenron Komšija

    Ova vjest me nezabrinjava previse jer HL2 necu moc ni pokrenut na mom kompu ;) :D
     
  9. Esh

    Esh HWB

    ma bolje i to nego nabacivanje krda nekih glupih monstera, ne? (hint: will rock / serious sam => doom)
     
  10. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Kad smo skinuli orginal HL s neta davne 98 na duplom ISDN kanalu. Oderao nam je guzove za lovu, jos kad skontas da nas je 2x burner kostao preko 1000 maraka... Kuchi sam otrcao s cdom ko sa vruchom kiflom. Mashina bila AMD k6 233 mhz, 64 mb rama i voodoo2. I onda vidish onu iskriptanu scenu od voza pa dok silazis dole u onaj reaktor. Ma lol :) Prica do jaja mada su mi neke faze, posebno u onoj drugoj dimenziji ishle na zivce, a glavnog bosa sam pajserom ubio :)
     
  11. Esh

    Esh HWB

    slazem se da drugi dio malo "losiji", ali sve u svemu igra je bila izvrsno iskustvo.. kasnije one ekspanzije su fakat premalo donosile (zavrsis u par sati), ali eto hrpa super modova je obiljezila postojanje igre.