HL2 u avgustu?

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by d0ga, Jun 29, 2004.

  1. d0ga

    d0ga Aktivista

    nadajmo se :wink:
     
  2. pentium4-athlonxp

    pentium4-athlonxp Aktivista

  3. Shenron

    Shenron Komšija

    Zasto svi briju na doom3?!

    Vidim tamo na gamer.hr onaj jedan sto pise novosti je doom-u 3 vec dao 130% jer svaki put kad izadje neka novost o njemu on govori kako ce ta igra biti zakon i bla bla bla bla doom3 je kralj i bl abla bla....

    Mislim da i kod doom3 i kod HL2 jedino valja je fizika.
    Doom3 mi izgleda prepreprepreplastican (kao da su neke igracke tamo, a ne ljudi) a HL2 ima grafiku mozda i losiju od FarCry-a.

    Al mislim da ce ih sve (bar sto se tice grafike) pojesti za dorucak S.T.A.L.K.E.R .

    Uopce me i nezanima kada ce izaci HL2 i Doom3 jer su obe najavljivane i prije izlaska GF3, pa prije izlaska GF4 pa prije izlaska GF5 a evo docekali smo i GF6 a njih nema. Naravno oba tima su obecavali "FILMSKU GRAFIKU" (Kao i svaka novija igra), i ultra,mega,super,duper cool efekte i super, duper, mega, ultra, hiper detaljne svjetove. Al koliko vidim od toga nema nista. Same price za malu djecu.

    Neki dan sam sa frendom nesto tako pricao. Ja kazem "daboga i Doom3 i HL2 dozivili bakrot i cijeli timovi sto su ih radili" (sto se naravno nece dogoditi jer vec dosta ljudi ima narucene igre). A on meni vrati " Pa znas li da je HL1 bila zakon igra bla bla bla... (da sada neidem u detalje).." Ma neka je bila zakon, al ovo kasnjenje igara mi ide na jetru.
    Pa neka stave datum izlaska igre 08.04.2130 god. i neka nas sve iznenade prijevremenim izlaskom te igre.

    Evo raspisao sam se, nemorate citati ako vam se neda ;) .
     
  4. syss

    syss Veteran foruma

    ma i ja kažem, uopće se ne zamaram sa tim datumima izlaska, već me samo to zavlačenje debelo odbija od igre i boli me qrac šta će se desit sa tim naslovima i kada, jer mi nije ni na kraju pameti radi 2-3 nova naslova mijenjat pol komponenata u kompu.
     
  5. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    ma ko zna , kako je krenulo , izaci ce na market tek iduce godine u augustu , ali mozemo samo cekati august i vidjeti lazu li nas... :D pozdrav svima
     
  6. Esh

    Esh HWB

    zvuci li vam poznato duke nukem forever?
     
  7. jeretik

    jeretik Komšija

    Ja jedva cekam DNForever. HL2 mi se malo gadi, iako volim prvi dio. Ne znam za ostale, ali meni ono sto se moze viditi na screenshotovima, osim grafike, ne djeluje zanimljivo. Ja mislim da ce Doom 3 biti nesto sto se voli ili mrzi, nista izmedju. Sigurno ce biti prekratak. :roll:

    Od ove tri igre, DNF je jedina koja se pravi iz ljubavi prema igrama i zato ce biti najbolja. Da nije tako, vec bi je izdali!
     
  8. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    To se jede... znam šta je.
     
  9. jeretik

    jeretik Komšija

    c,c,c,c,c...
     
  10. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    ma nece se nikad napravit dobar drugi dio neke igre, kontate ... npr. kolko je igara , pa i filmova izaslo u vise dijelova , i u vecini slucajeva je prvi dio najbolji ... half life 1 sto je bio nekad najbolji , vise nikad nece (dobro :D mozda nekad) .......... ne znam stvarno , to je moje misljenje ... :D pozdrav svima :D