HP webOS

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Feb 9, 2011.

  1. Esh

    Esh HWB

    Uz danasnje predstavljanje tri HP webOS uredjaja, evo i teme za webOS.

    HP Veer:
    Link: http://gadget.ba/view/1218/hp-veer-sa-2 ... tastaturom

    [​IMG]


    HP Pre 3:
    Link: http://gadget.ba/view/1219/hp-pre-3-na- ... tkom-ljeta

    [​IMG]


    HP TouchPad:
    Link: http://gadget.ba/view/1220/hp-touchpad- ... or-na-ipad

    [​IMG]
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  2. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Lijepo izgleda, pogotovo TouchPad. Fino se zahuktava trziste za tablete :)
     
  3. Esh

    Esh HWB

    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  4. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Nego, ukoliko neko nije upratio, HP cisti zalihe TouchPada i cijene su 99$ i 149$ za 16GB i 32GB model, respektivno.

    Je li iko slucajno vidio ima li igdje da nude shiping do nas, ili eventualno negdje u EU da nude? Ovo bi bilo super, kad bi i 100€ bio ovaj 16GB model :)
     
  5. Mujka

    Mujka Komšija

    ako nadjes javi :)
     
  6. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    99$ ? :shock:

    Daj link da narucim pet komada :mrgreen:

    edit: "out of stock" normalno :(
     
  7. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Nigdje nema haman, koji god shop online ima out of stock je, jedino uzivo gore otic pa kupit. Da li newegg radi shipping do nas? Jer tamo jos nisu snizili cijene, pa je jos dostupan, tako da kad padnu tu bi mogli pazarit :)

    EDIT: Nista :(
     
  8. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Trgovine ce vratiti zalihe HP-u i oni ce to prodati, valjda se pojavi u stock-u ali tesko s obzirom da svi samo cekaju :D

    Nadam se da ce biti rasprodaja i na UK i Njemackom sajtu, tamo je jos po standardnim cijenama...
     
  9. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Pojavio se na stanju u BestBuy-u ali ne isporucuju van SAD-a...
     
  10. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Kupio sam ga :D

    Napravio sebi US adresu na borderlinkx.com, kupio ga na bestbuy-u za 106 dolara sa taksama, kad dodje borderlinkx-u onda ce ga oni meni isporuciti u Austriju.

    74 eura me bill-ovalo, plus isporuka od borderlinx-a, opet ce biti 100-ak eura :D
     
  11. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Preko PayPala? Ne zahtijevaju neku billing adresu da bude u USA?

    Zasto nisi da ti isporuce ovamo direktno, ne salje taj Borderlinx ovamo? :)

    I jel pozdano to, sta ako te isfuraju ti sa Borderlinxa? Ako je sve OK to, i ja cu onda sutra ujutro, samo da na PayPal uplatim, a ne rade banke danas :(
     
  12. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Prepaid kreditnom od moneybookers-a sam uplatio, primaju i paypal.
    Billing adresu stavis istu tu od borderlinx-a, samo moras dva-tri puta opaliti nakon upozorenja jer je nemaju u bazi.
    Ne salje borderlinx u BiH normalno :D Trebali bi biti pouzdani, review-i po webu su pozitivni.
    Samo sto je vec sold-out na tvoju zalost.

    Vidjet cu ako neko zeli da kupi nesto drugo iz SAD-a pa da kombinujemo shipping, ogromna je usteda.

    Ako naletis gdje na stanju javi se ako zelis da iskombinujemo shipping na borderlinx-u :D
     
  13. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Da si znao da javis prije za taj fazon, mogli smo se naci, da odma kupis dva :)

    Praticu ja pa ako izleti cucemo se. Kako bi ti to donio uz Austrije? Hoce li tu biti jos carine pri ulasku u BiH? :)
     
  14. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Samo 1 su dopustali, i ja sam to na brzaka skontao iz komentara na engadget-u, a nisam imao ni love za dva cak i da jesu :mrgreen:

    A iz Austrije lako, cesto dodjem preko vikenda kuci, a i prakticno svaki vikend neko od kolega ide, mali je paket tako da i carina nije "problem" :mrgreen:
     
  15. XTRage

    XTRage Veteran foruma

  16. Mujka

    Mujka Komšija

  17. XTRage

    XTRage Veteran foruma

  18. XTRage

    XTRage Veteran foruma

  19. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Samo mali apdejt da mi je TouchPad na putu za Evropu :D
    UPS je bio malo spor od Kalifornije do Ohio-a, 7 dana, ali hajde barem je taj dio slanja bio dzaba na akciji umjesto 10 dolara.

    Nije mi se dalo traziti dalje nekoga da dijelimo troskove dostave iz SAD-a tako da me je izaslo sve ukupno okruglih 130 eura, i to je vrlo dobra cijena s obzirom da ih je vise nemoguce naci.
     
  20. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Dosao Touchpad, samo dva radna dana od vrata do vrata :shock: