HW Base forum

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by sgtPepper, Mar 27, 2006.

?

Da li je bolje da na početnoj stranici budu najnovije teme ili one koje se najviše diskutuju ? ( HW

  1. Najnovije teme

    26 vote(s)
    100.0%
  2. Najaktivnije teme

    0 vote(s)
    0.0%
  1. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Evo, kao što sam postavio u pitanju. Malo je dosadno i nepraktično tražiti topice gdje ima najviše postova, odnosno teme koje su najaktivnije. Pa vi recite-izglasajte (ako ste shvatili pitanje) :)
     
  2. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Najnovije teme.
     
  3. zilo

    zilo Komšija

    Pa sta ces ih traziti.Aktivne teme su uvijek na vrhu u podforumu.
     
  4. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Novije teme su pri vrhu i tako treba da bude. Nelogicno je da na vrhu bude rasprava o nekom athlonu xp 1800+ iako se recimo o njemu vodila jaka diskusija. Nove i aktivne teme je skoro jedno te isto.

    Ako si mislio na teme koje imaju najvise postova, one prestaju biti aktivne kad prestane diskusija. Nisi se bas dobro izrazio.
     
  5. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    ma dobro sam se ja izrazio, npr. slican sistem kao u Gaming Area-i.
     
  6. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Nisi se dobro izrazio. Ne znam kako je na ga, ali najaktivnije teme su upravo najnovije teme. Znaci radi se o istoj stvari.

    Teme koje imaju puno odgovora uopce a stare su, uopce nisu vise aktivne, a samim tim ni najaktivnije.
     
  7. Lamagician

    Lamagician Komšija

    Na GA je najnovije teme ili teme sa najnovijim odgovorom tako da...
     
  8. 3125

    3125 Komšija

    [​IMG]
    Mislim da hoce da na vrhu bude tema na koju je zadnje odgovoreno, a ne ona koja je zadnja otvorena.
     
  9. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  10. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    to
     
  11. Lamagician

    Lamagician Komšija

    da, i ja sam za to.
     
  12. Samir_Masinac

    Samir_Masinac Aktivista

    Najnovije