HWB Battlefield 3 server

Discussion in 'Igre i konzole' started by Zeleni, Oct 3, 2011.

  1. Esh

    Esh HWB

    I HWB je ispostovao obecanje, tako da je uplacen treci mjesec za server sa nase strane.
     
  2. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    svaka cast Kingu :) :smt007 :smt007 valjda cemo i urednike (moderatore) moci ponekad "natjerati" da bace koju s nama :)
     
  3. Juka

    Juka Komšija

    Najljepsa hvala Enise :smt006
     
  4. Pionir

    Pionir Overclocker

  5. perke

    perke Aktivista

    pocecu i ja uskoro igrati (nabavio novu graficku)... kome, kako i koliko da se uchipim za server?
     
  6. Esh

    Esh HWB

    Posalji pm pokretacu ove teme :)
     
  7. bhd

    bhd Veteran foruma

    Trenutno je server prazan jer svi igraju na drugim.serverima i ne u isto vrijeme.... Nadamo se da ce.sta biti od toga. Sto se tice chipanja za naredna 3 mj ce.dobro doci ako ga nastavimo rentat

    Sent from my HTC Desire S using Tapatalk
     
  8. crazyjoeno1

    crazyjoeno1 Aktivista

    Ma ulazili smo mi nas 6 pa budemo po 20 minuta
    server se ne pocne puniti jbg i ljudi odustali od njega skroz
     
  9. bhd

    bhd Veteran foruma

    Ma nije nas jedini, svi su sada vishe manje poluprazni

    Sent from my HTC Desire S using Tapatalk
     
  10. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Od kako je MW3 izasao pola servera je prazno...
     
  11. perke

    perke Aktivista


    to je dobro, ostala je samo prava raja :D
     
  12. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    upravo tako. nisam M320 tj. jebeni granade launcher vidio u bf3 otkako je mw2 izaso :smt003 :smt003 i RPG-ijasa je manje :D
     
  13. irhadkul

    irhadkul Komšija

    kolins polahko sa tim RPG-ijasima.Nema se vremena narode za igre,ako mi ko hoce napraviti ALU u logicworksu ja cu igrati sa vama.
     
  14. colg

    colg Aktivista

    Ljudi vidim da je server HWB za 32 igraca stalno prazan, a razlog je to sto su se ljudi vec navikli da igraju odredjene servere, a to su vecinom za 64 igraca serveri. Da bi bilo ljudi na HWB serveru, on se mora posvetiti odredjenoj grupi igraca. Ja mislim da bi trebali promjeniti server u 32 igraca hardcore sa conquest/rush modom koji se mjenjaju. Broj takvih servera sa 32 igraca je relativo mali a svi imaju ljudi cesto.
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Stavr je sto treba potegnuti najmanje 20 ljudi pa da ostali ulaze i de se napuni. Maksimalno nas je jednom.. i to sam ojednom, bilo dvadesetak i to je plafon. Vecinom kada se dogovorimo, napunimo 5 vs 5. I to je to. Ljudi ne ulaze na takve servere, ja prvi filtriram da mi izbaci sa max 6 slobodnih slotova.

    A realno, i nema vise od 7 ljudi da igra u isto vrijeme. Ima samo dvadesetak, ako ne i manje, aktivnih BF3 igraca.
     
  16. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ima nas dosta bosanaca sto igra bf3, neke redovno sam vidjao kad sam igrao na bugovom serveru, a i imam ih dosta kao prijatelja na battlelogu, steta sto ne igramo svi zajedno na jednom serveru
     
  17. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Kad bi nam roditelji,poslodavci,zene,djeca,djevojke imali obzira prema battlefieldu igrali bi mi na jednom serveru.
     
  18. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    hoce li se i veceras igrati na hwb serveru ?
     
  19. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Evo i ja cu da uletim veceras, samo recite kad?
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    Vjerovatno i ja.. recite vrijeme da se zna.