HWB download zona

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by Esh, Oct 5, 2005.

  1. Esh

    Esh HWB

    napravljen mali update :)
     
  2. Critical~

    Critical~ Aktivista

    sta je novo? driveri ili ...
     
  3. syd

    syd Aktivista

  4. Esh

    Esh HWB

    ma da, malo driveri i par korisnih bench / info / tweak programa.

    ~ tu su i omega driveri bazirani na catalyst 6.7.
     
  5. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Mislim isto da bi se mogle updatovati neki programi poput Skype-a kako sam ja zapazio, iritantno je kada skinep Skype a on ti odmah traži da skineš novu verziju :)
     
  6. Esh

    Esh HWB

    slazem se, al' imaju na umu da oni gotovo svake sedmice izdaju novu verziju :) uglavnom, sacu i to srediti.
     
  7. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Ok, vidiš za to nisam znao, ja ga rijetko koristim pa je možda i u tome fazon :)
     
  8. Teoma

    Teoma Novi član

    evo šta bi se trebalo obavezno stavit na download sekciju:

    - Firefox 2 i Thunderbird 2 kada izađu
    - flashget 1.72 build 128 (od sada flashget je freeware)
    - MSN Messenger 8
    - klite Mega codec 1.58
    - DivX Codec 6

    trebali bi se dodati još ovi najpopularniji p2p programi kao što su Azureus,eMule,Shareaza i Frostwire.
     
  9. Esh

    Esh HWB

    done
     
  10. Teoma

    Teoma Novi član

    i bilo bi još korisno kada bi se stavila najnovija verzija jave da nemoramo sa neta skidat :)

    EDIT: može li se staviti još ovaj GOM player.izgleda koristan. http://www.gomplayer.com/main.html
     
  11. Teoma

    Teoma Novi član

    halo,možemo li dobiti najnoviju verziju Jave???? i isto izašo je Firefox 2 pa stavite i njega.
     
  12. Esh

    Esh HWB

    eto ga :arrow:
     
  13. Teoma

    Teoma Novi član

    thnx :wink: moram pohvalit hardwarebase download sekciju.korisnija je od bihnetovog ftp servera gdje dobijamo samo linuxe :)
     
  14. Esh

    Esh HWB

    ma zamisljeno je da imas na jednom mjestu vecinu besplatnih programa koji ti mogu zatrebati poslije instalacije wina. tu i tamo se kasni sa osvjezavanjem, ali trudim se kad stignem da i to sredim.
     
  15. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Hvala Enisu.
     
  16. syd

    syd Aktivista

  17. KRUNCH

    KRUNCH Aktivista

    mozila firefox , cpuz ako nije vec postavljen , eto malo i od mene
     
  18. Esh

    Esh HWB

  19. zoi

    zoi Veteran foruma

    ajd ako moze da stavite GrabIt za news servere ako vec nema jer mi se sad neda gledat :D eto kad nadjem nekih novih prijedloga postat cu :D
     
  20. Wolf 359

    Wolf 359 Novi član

    Problem sa Download sekcijom

    probao sam neke programe skinuti vise puta razlicitim download menagerima ali mi se javlja problem da zavrsi sa skidanjem fajla velikog 60 MB kada dodje do 42MB skinuta(npr Aquamark) i prijavi file kao zavresn i skinut?!?!

    ...da li se jos nekom nesto slicno desilo?