HWB-Genelec nagradna igra [I sedmica 2-8. februar]

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by Esh, Feb 2, 2009.

  1. artemis

    artemis Komšija

    E vala si ti lik...
    Ne kontam kako nekome ista u vezi nagradne moze biti nejasno...
     
  2. zoi

    zoi Veteran foruma

    ako imas imalo mozga i ukljucis ga te razmislis njime nece ti trebati odgovor na ovo pitanje :roll: jos samo da pitas je li imaju prednos Gmail ili msn mailovi :|
     
  3. selvin

    selvin Moderator

    Jos pise da je prijedlog opcionalan, a on pita da li se bira najbolji "komentar" :D

    A i sulu mu je vec odgovorio:
     
  4. Devil Hunter

    Devil Hunter Aktivista

    Ma daj popustite zar nisam humorista(smiješan). :lol:
     
  5. donjapa

    donjapa Overclocker

    Vjerujem da si banan?
     
  6. Devil Hunter

    Devil Hunter Aktivista

    Nisam. :D
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Svako od nas opali koji off post ali ono.. u zadnje vrijeme gledam.. forum postade malo cesce "spam all day"

    Nevermind... koliko vidim, za nagradnu igru nije potrebno da se bude clan foruma ? Paaaaaa.. mala je vjerovatnoca da nekoga izvuce s foruma opcenito......
     
  8. apdejt

    apdejt Overclocker

    Koliko je meni poznato
    enise ispravi ak grijesim
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Pomocu kojih filmskih trikova ce oni ustanovit po mailu ko je ko posjetitelj HWB-a?
     
  10. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Pa sigurno postoje posjetioci koji nisu clanovi. Da je uslov da se bude clan foruma, mislim da bi bilo to navedeno, kao sa Fah nagradnom igrom.
     
  11. Esh

    Esh HWB

    Ova nagradna nije ogranicena samo na forum clanove, nego na posjetetilje HWB-a. Da uzmes pitanje i vidis mail adresu moras doci na sajt ili ce ti neko ko vec prati, poslati link i sl.
     
  12. metallac

    metallac Aktivista

    Bolje bi bilo samo za registrovane članove,al' dobro kako se vi odlučite.
     
  13. Vedo

    Vedo Moderator

    Pa mislim da je svrha ove nagradne igre promocija Geneleca, sto i jeste logicno, ti ljudi i daju nagrade, a nece skoditi ni posjecenosti HWBa, raste posjecenost = raste i cijena reklame = eto Enisu jos vece plazme :mrgreen:
     
  14. apdejt

    apdejt Overclocker

    Pa dobro istina je, sto je Vedo napisao i to je logicno, ali ja mislim da ce opet veliki broj clanova dobiti nagrade, jer jedina medijska promocija koja je vodjena za ovu nagradnu igru jeste ova koja se odvija na HWB (mi je cak ni na svojoj stranici nismo okacili, tako da su manje vise posjetioci HWB upuceni u zbivanja oko nagradne igre). Eh sad neko je citavoj familiji podjelio mailove-e pa poslao, i neka je ima pravo a opet su veliki % za dobijanje nagrada u krugu HWB community clanova bar tako monja logika kaze. Nasa poenta je i bila da ljudi koji stvarno vole svoj hrdw. i dobiju nesto vrijedno, a ne samo da podjelis ljudima po ulici neke stvari koje bi prodali u pola cijene. Iskreno i meni licno bi neke od nagrada pravo dobro legle, naravno nepotrebno govoriti nemijem ucestvovati, a posjetiocima HWB puno srece u preostalih 7 sedmica, i nadajmo se jos dobrih saradnji poput ove.
     
  15. Esh

    Esh HWB

    Ko je mislio da se prijavljuje, nek ucini to danas, sutra su rezultati :)
     
  16. GW

    GW Moderator

    Znači sutra dobijam napojnu. Super! :D
     
  17. Esh

    Esh HWB

    Naravno, ti sve pripremi pa da je mozes samo ubaciti :]
     
  18. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    pomalo cudno, ali ja osjecam nekakvu laganu tremu pred ove rezultate :D
    ko da se poklanja kakav auto ili stan :lol:
     
  19. Bumbe

    Bumbe Aktivista

    daj rezultate :D
     
  20. kAcA

    kAcA Aktivista

    Haha :D