Igra godine

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by Zeleni, Dec 23, 2003.

  1. abasi

    abasi Aktivista

    Sta mislite o CS 1.6 :D

    Najpopularnija MP igra :wink:
     
  2. Shenron

    Shenron Komšija

    CS nije vise u fori :D :D :D.
    Ostario je ;)
    W:ET RULZZ (samo ima malo losiji net code ali nista strasno.)
     
  3. nodi

    nodi Novi član

    Cs apsolutno nije nov, ali sto se tice popularnosti jos uvjek je tu...
    Nisam vise ponosan na cs odkako je izasla nova verzija 1.6 razlog je to sto je premalo novih dobrih stvari izaslo sa tom verzijom a ustvari mislim da su jedino promjenili to da zaseru igru (izvinjavam se na jeziku). Kao prvo ono usrano update-iranje svaki treci dan mi je doslo na vrh glave. Drugo onaj friends messenger neradi 80% od vremena. Trece sredili su to da neka raja mora kupiti novi sistem da bi sa uzitkom igrali igru jer je sve usporilo a pogotovo aztec...
    Dzaba ovo sve jos uvijek se puca cs ali neznam koliko jos dugo...
     
  4. d0ga

    d0ga Aktivista

    cs for evaH. :] Condition Zero ownz! :wink:
     
  5. Predator2003

    Predator2003 Aktivista

    Ima sad crackovana verzija CS 1.6, bez Steama, radi i online na crackovanim serverima 8)

    http://cs.rin.ru/download-cs16-non-steam-eng.html


    P.S.
    Steam jeste sr***e, na pocetku je bilo fino, haj dva-tri update-a ali skoro svaki drugi dan update...ujadi :p
     
  6. Predator2003

    Predator2003 Aktivista

    Jesam skinuo sam naravno, ali znas da nemam cd pisac :oops: :oops:
    J*bg nisam ga jos uzeo, namjeravam novi comp uzeti a do tada mi bas nesto i ne treba :roll:
     
  7. d0ga

    d0ga Aktivista

    damn shit,ma ja naviko da si przace imaju ... pa tako izaboravio da ti nemash,aj nea veze :wink:
     
  8. Predator2003

    Predator2003 Aktivista

    hehe, jes smijesno ali j*bg mrsko mi sad kupovati kad cu uskoro (nadam se) citav comp...ovaj moze u antikvarnicu :lol: :p

    Nego fino na svjez vazduh, prosetaj do neona i uzmi :D hehe 8)

    Trebao bi se dici i CSBiH crackovani server...bilo bi logicno, jer se moze i sa Steamom konektovati na te servere... :)
     
  9. d0ga

    d0ga Aktivista

    ma vjerovatno ce i dignut taj server,al kad ? sigurno nekad... :D,a ja do tad skupljam za ADSL,znaci platish 165 km sve ti urade i skidash 1gb prekoracish platish 77km i kolko si prekoracio jel ? aj poslachu ti mail da mi to malo objasnish,ide mi na hurac ovaj dialup a nikad da sidje :].Ajd pozdrav,i hajd nekad na MSN :wink:
     
  10. Predator2003

    Predator2003 Aktivista

    Ma ja ;)
    U 77 KM imas 1 GB downloada i ako prekoracis placas 0,15 po MB, a upload je neogranicen :p
    Ma ja sam neki dan igrao 5-6 sati na CSBiHu i nisam skinuo vise od 40ak MB :p

    Ma nisam u zadnje vrijeme bio skoro nikako na MSNu, nema se vremena, ali bicu sad na raspustu :)
     
  11. d0ga

    d0ga Aktivista

    e super,sache i d0ga mali ADSL pa da se zadovolji,znachi ukupno 165 sa svim shitovima ? :wink:
     
  12. Predator2003

    Predator2003 Aktivista

    Da, 165 ti je prikljucenje (dobijes i ADSL modem, samo ti treba mrezna kartica ;)), ali bez prve pretplate...znaci kad se prikljucis placas prvi put 242 KM...a dalje svaki mjesec po 77 ;)
     
  13. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Kad se sjetim starih vremena, kad ste vi tek poceli cs igrat online a meni vec dokurcio :D:twisted:

    [​IMG]
     
  14. d0ga

    d0ga Aktivista

    e pa ti si onaj operator mali_zeleni na bolchatu,admin na cs-bihu? (bio) admin na hardware base ! na mojoj msn contact listi..pa svugdje te ima :]

    hehe :wink:
     
  15. d0ga

    d0ga Aktivista

    zar prvi put nije 165km,(imam mreznu) sa pretplatom,a ne 165 + pretplata? eh hebiga sad
     
  16. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    sta cu kad sam poduzetan ;)
     
  17. Predator2003

    Predator2003 Aktivista

    Tako treba ;)

    hehe, kad se sjetim kad sam tek poceo CS-a igrati, tad je bila tek dosla 1.3 verzija meni se cini...totalno drugaciji dozivljaj od ovog sad...sad samo sto vise fragova a neke velike uzivancije skoro nikako... :( :roll:
     
  18. Lamagician

    Lamagician Komšija

    Ja bih samo da se ne zaboravi na NFS: Underground :) .