Igra godine

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by Zeleni, Dec 23, 2003.

  1. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Bila bi Battlefield 1942 :) Frka je u tome sto je izasla prosle godine u septembru ;) Nemoze dvije god za redom, idemo dalje.

    Druga po redu koju sam fakat najvise igrao je KOTOR, Knights of the old republic. 3 dana spavao nisam kolko sam igrao :)) Jes da je linearna i sve to, al daleko najzanimljiviji fp / rpg koji sam igrao. Ako nista drugo uvjek sam sanjao da budem jedi :)
     
  2. kerim

    kerim Novi član

    Šta je tebi :evil: Najbolja igra koju sam ikad igrao je MAFIA (na žalost izašla je 2002 godine), jednostavno nema joj premca. Dobro nije loša ni Battlefield, koji je u komparaciji sa Call of Duty za mene nula.
    Evo spiska mojih igara za 2003 godinu, nadam se da će te se i vi složiti:
    - Max Payne 2
    - Star Wars: Knights of Old Republic
    - Call of Duty
    - Splinter Cell
    - Prince of Persia: SoT (prezahtijevna je, minimalac GeForce 3)
    - Vietcong ...
     
  3. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    ahaha usporedjues COD i BF, pa ti nisi dobar nikako. Bf je prva igra poslje codename eagle koja je uspjesno sastavila sva moguca vozila u jednoj ratnoj igri. A trckaranje u COD poput CSa mi uopste nije interesantno. Ako hocu da igram tako nesto, igram Unreal 2 XMP.
     
  4. p_adnan

    p_adnan Novi član

    Ma Payne je zakon! Iako sam je presao u jednom dahu, ipak mislim da je zasluzila da bude igra godine! Kazu da je ona 13 bolja od Payne-a, ali ja se u tome ne bih slozio. Pa igra izgleda ko crtani film, ko djeciji strip. Meni se to nikako ne svidja. Odmah iza Payne-a bih stavio Vice City. Pa ta igra je isto bila fenomenalna. Ubacis svoje mp3 pjesme i furas kroz grad! Pa zar ste je vec zaboravili. Nije vec valjda stigla u penziju. Nije ni Call of Duty los i tako ima njih jos dosta dobrih, ali Max Payne je najbolji. Ali kraj mi se ne svidja nikako!!!
     
  5. Shenron

    Shenron Komšija

    Nisam igrao previse ove godine al najbolja mi je Wolfenstein: Enemy Territory. Igra mi je jednostavno savrsena.
    Jedi Academy je isto odlicna.
    Vice City - dobra
    Halo - dobra
     
  6. kenci

    kenci Aktivista

    TETRIS
     
  7. Esh

    Esh HWB

    ma kakvi, elite;)
     
  8. n1dal

    n1dal Aktivista

    Na mojoj nekadasnjoj 386 i 486-ci definitivno najbolja mi igra bila : Princ Of Persia :lol: :)

    Uhh,zamalo da zaboravim...takode mi je dobro bilo "Skijanje" - ZOO / 1995 : All rights reserved :lol: :lol:

    HI-5 :wink:
     
  9. Inzinjer

    Inzinjer Aktivista

    tu sam i ja

    Kada bi se uvažavala igra od prošle godine onda bi se definitivno složio sa Zelenim da je Battlefield 1942 najbolja igra (za mene najbolja inače).

    Ali ako se oslanjamo na najbolju igru 2003 godine onda defintivno COD iz jednog veoma važnog razloga kojim ću naravno i vama uputiti pažnju da shvatite:

    COD se ne igra , COD se doživljava ... i veoma je preblago COD zvati igrom jer je zapravo riječ o remek djelu , o dosad najrealnijem prikazu rata i svega onog što nam ( naša popratna i neizbježna društvena pojava) rat pruža...

    Na drugo mjesto svakako stavio bi MP2 dok na treće Rise of Nations...
     
  10. Xan

    Xan Aktivista

    pa vi svi skupa niste normalni!!!

    pa NAJBOLJA igra godine je definitvno nenadmasivi WARCRAFT 3 SKUPA SA DODATKOM THE FROZEN THRONE

    pa kakve pucacine i neznam neke arkadice... to se mjenja iz godine u godinu, WARCRAFT 3 ce se zauvijek igrati na battle.netu i to nemoze nitko poreci od vas! 8)
     
  11. n1dal

    n1dal Aktivista

    Pa ako ti je najdraza i najbolja igra onda ti nije ni problem kupiti igru od 30 KM + uz nju dobijes orginal Cd Key ...

    :)
     
  12. Esh

    Esh HWB

    govoreci o top igrama, u novom infu (http://www.info.ba) u sklopu teme broja napisali smo veoma zanimljiv clanak na temu "top 100 igara".. ko voli, nek izvoli : )
     
  13. abasi

    abasi Aktivista

    NEED FOR SPEED: UNDERGROUND

    8) 8) 8) :arrow:
     
  14. Dreamer

    Dreamer Novi član

    Prvo mjesto (po meni) definitivno zasluzuje Enemy Territory jer je prije svega besplatna i nudi brdo zabave, prvi multiplayer FPS u kojem u potpunosti ovisite o timu (naravno i Return to Castle Wolf)...
    Dalje su odluke jako teske. SW: Kotor je definitivno jedna od igara godine, u stopu ga slijedi Call of Duty i Max Payne 2. Uzecu u obzir da dosta toga nisam ni zaigrao, pa bi mozda poredak bio drugaciji.
    I naravno Minesweeper je visoko na popisu, jer ubija vrijeme dok mi otvara neku internet stranicu :D
     
  15. nodi

    nodi Novi član

    Daj ba nemoj se provaljivati ba, od tolikih gejmera koje znam niko nije igro duze Battlefield 1942 od 2 sedmice...
    Pa sad ti pricaj nesta drugo, bolja je Warcraft 3 od Battlefield 1942 . Ali definitivno je jos uvijek igra godine Counter-Strike...
    Da navedem jos nekoliko dobrih Generals Zero Hour expansion, NFS Underground, GTA3 Vice City postoji cak i multiplayer patch :)
     
  16. kenci

    kenci Aktivista

    Od zelenog,

    levati ste vi ba , gdje ce te usporedjivat wc3 i bf. Eto sad je usla i u CPL :) Pa vi pricajte sta hocete.
     
  17. nodi

    nodi Novi član

    hehehe 100 ljudi 100 cudi :)
     
  18. Xan

    Xan Aktivista

    bas sam prije 2 tjedna kupio Battle Chest koji sadrzi Warcraft3: RoC i TFT za 350kn (45€)... to mi se stvarno isplatilo jer sam prije namjeravao kupiti original ali mi je bilo previse dati 620kn (80€) za war3 i TFT...

    sad se lijepo svaki dan igram na bnetu :wink: 8) :wink:
     
  19. kenci

    kenci Aktivista

    bas i ja kontam da kupim battlechest , samo znam da necu igrati toliko, ne znam isplati li se.
     
  20. Xan

    Xan Aktivista

    meni se isplatilo jer igram skoro svaki dan, a i znam da cu igrati jos neko vrijeme... ili dok ne izadje neki bolji multiplayer RTS, sto mislim da se nece desiti tako brzo... :roll: