Igre 2021

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Nov 27, 2020.

  1. igor.g

    igor.g Komšija

  2. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma



    kakav zavrsetak misije, ludnica
     
  3. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

  4. Esh

    Esh HWB



    King’s Bounty II tek 24.8.2021.
     
  5. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

  6. iPlay

    iPlay Komšija

    Reventon likes this.
  7. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Steta sto nikad ne izadje drugi dio Tom Clancys EndWar. Kad se sjetim te igre kako je dobra bila, tada jos 2008, komande zadavao preko mikrofona.
     
    Sena likes this.
  8. iPlay

    iPlay Komšija

    Da, EndWar je bio dobar. Strategije koje još igram i koje mogu preporučiti su:
     
  9. Sena

    Sena Veteran foruma

    Yep, End War se i meni svidjao. Bas dobra igra.


    Sent from my iPad using Tapatalk
     
  10. iPlay

    iPlay Komšija

  11. igor.g

    igor.g Komšija

    Last edited: Feb 24, 2021
  12. vutra

    vutra Komšija

    https://www.ign.com/articles/monster-hunter-rise-is-coming-to-pc-in-2022
     
  13. Esh

    Esh HWB



     
    edgsi likes this.
  14. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Jah eto na PC sve besplatno. Pa i tamo je moras kupit. A 15EUR nije neka cifra, na release-u su igre uglavnom 60EUR+.

    A cesto su igre na konzolama jeftinije nego za PC. Cesto PC portovi ocajno rade. Itd. A rijetkost je da PS igra izadje za PC, mislim da je jedino HZD izasla i na PC.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Nije mi ta prica "igre sa konzola ne izlaze na PC" nikada bila jasna kada za PC ima more igara koje nece vidjeti konzolu ili kasne par godina. Eto odigraj neku Mount & Blade, Endless Space, Flight Simulator, Scrap Mechanic, Factorio, Alyx ili bilo koju VR igru. A ne trebam dalje ici samo od Hades. Sjecam se kada je PS4 izasao, nisi imao sta igrati stoljece. Bile su samo Killzone i Knack ekskluzive. A opet, meni je veci cejf sloboda izbora periferije i to sto mogu odigrati stari naslov dok ne izadje nesto novo sto valja. Na konzolama to tek sada donekle funkcionise.

    Sto se cijena tice, sa 3p sajtova nadjes kljuceve za smijesne pare. "Jah eto na PC sve besplatno" 90%.
     
  16. iPlay

    iPlay Komšija

    Ovo izgleda zabavno :)

     
  17. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Sve to na GTA5 imas.
     
  18. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Dirt 5, nisam impresioniran. Izbacili su rally skroz i ostavili samo utrke, koje su zapravo prelagane.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

  20. Esh

    Esh HWB

    Ovi razvojni timovi su radili na igrama Streets of Rage 4 i Scott Pilgrim vs. The World: The Game, dakle znaju sta rade :)
     
    nenji_avero likes this.