Igre 2024

Discussion in 'Igre i konzole' started by Haker, Jan 13, 2024.

  1. Haker

    Haker Veteran foruma

    Evo vakat i za ovu godinu otvoriti temu.



    Godina počela sa odličnom igrom.
    Ove će izaći baš dobrih igara, samo da je vremena više.

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
  2. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ma i prosla je bila udarna, nisam ni trecinu odigrao sto sam planirao
     
  3. Haker

    Haker Veteran foruma

    Istina, ali ova ima da ubije, makar će sve igre biti za ovu generaciju.

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
  4. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ja to sve čekam na sniženju da bude i to nekom debelom ili na Game Pass da dođe, tako da samo pogledam na opencritic.com ukupnu ocjenu i zabilježim :D Pogotovo sad kako su digli cijenu svim igrama na 70 USD.
     
  5. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pa dobro preko turske je to 60km. I ja većinu na snizenju ako mi se bas igra neka kupim sebi.
    Resident Evil 4 i alan wake 2 sam kupio po punoj cijeni, ovog princa ću sacekati.


    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
  6. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ima dosta igara kojima je i preko Turske cijena 70 USD, tj ekvivalentno tome u lirama. Meni je to jednostavno bacanje para tako da čekam ispod 20 KM da budu.
     
  7. Loki

    Loki Komšija

    To preko Turske preko VPN-a? Na kojoj platformi? Ne bi da ostanem bez Steam accounta ako postoji rizik...
     
  8. igor.g

    igor.g Komšija

    Najvjerovatnije pricaju za Xbox, na PC ti jedino ostaje GOG i EPIC gdje se lako moze iskoristiti VPN. Za Steam da se prebacis na turski region ti treba turska kartica (Ininal + Revolut da prebacujes pare na Ininal) uz VPN inicijalno.
     
    Last edited: Feb 1, 2024
    Loki likes this.
  9. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ovo je na Xboxu i vpn je potreban samo prvi put kad se unose podaci, kasnije ne treba.
     
  10. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

  11. zoi

    zoi Veteran foruma

    Da me sad neko pita šta se desilo u prvom dijelu teško bih znao dati odgovor. Kojima standardno filozofira sa pričom. Ipak, gameplay mi se baš svidio, što ne bih nikad rekao prije igranja, a i ova luda priča bude zanimljiva tako da jedva čekam drugi dio. U prvom sam baš uživao.
     
  12. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Podjesti me ovaj gitarista on onog ludog gitarstu iz zadnjeg Mad Max filma. Jedva cekam.

    Isto tako sa rajom vec isplanirano da se Helldivers 2 u co op predje. Izlazi za koji dan. I prvi dio smo davno. 40$ igra odmah na launchu.

     
    Last edited: Feb 3, 2024
  13. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ja probao demo Prince of Persia. Uh, odlična igra, jedva čekam neko sniženje.

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
  14. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ja skinuo i igram Silent Hill: The Short Message. Djaba je na PS store.

     
  15. monK

    monK Komšija

    Pozdrav ekipa

    - Igram GalCivIV koji je od prošle godine i na Steamu - super igra.
    - Distand Worlds II se isto tako uvlači pod kožu
    - Igram i Star Trek Infinite, iako ima dosta negativnih kritika kao brzinski Stellaris re-skin, i iako bi igra mogla biti bolja (slažem se), meni je opet prihvatljiva (startrek narkomanija progovara), samo ganjati da nije puna cijena
    - Očekuje se Homeworld III već neko vrijeme, kažu u martu
    - Očekuje se release za Sins of the Solar Empire II na Steamu
    - i malo za razbijanje kosmičke tematike pratimo razvoj za Broken Arrow, izgleda odlično

    I to je to - nadati se da će Elite Dangerous krenuti u nekom pozitivnijem pravcu (ima naznaka). Uspješno offline od EVE-a već 3-4 godine, iako me svako malo zasvrbe prsti. Kakav ovisnički bug ta beštija nabaci to je stvarno nevjerovatno.

    Ove ostale igre apsolutno mi ništa ne znače.

    Pozdrav i ekipi koja lurka sa strane, živi i zdravi bili pa i kafu popili barem jednom u 2024.
     
    Last edited: Feb 6, 2024
    Ragnarok and Reventon like this.
  16. Zer0

    Zer0 Aktivista

    TEKKEN 8 - Ogromna preporuka, sto zbog nostalgije, sto zbog toga sto je najbolji Tekken ikad.
    Odlican single story odn. offline kampanja (epika + cringe ponekad), a i online je sigurno zanimljivo ko zna malo vise...





    Jos i preporuka za MOD za PC za mnogo bolju grafiku:
    https://www.nexusmods.com/tekken8/mods/1
     
    Last edited: Feb 10, 2024
    Ragnarok likes this.
  17. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

  18. Haker

    Haker Veteran foruma

    @zoi i jos neko ko ima game pass.
    Jeste li probali dead island 2? Rekoh hajde da probam i kada udjem u igru imam samo crn ekran, zvuk se čuje slike nema, kao da sam isključio hdmi

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
    Ajdin87 likes this.
  19. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    Sinoc bas gledam i kontam bil instalirao. Hajd snimim nocas.

    Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
     
    Haker likes this.
  20. zoi

    zoi Veteran foruma

    Sve normalno kod mene. Ja je instalirao za vikend kad je bilo da se besplatno proba i onda tri dana kasnije je dodaju na Game Pass :D