Igre 2024

Discussion in 'Igre i konzole' started by Haker, Jan 13, 2024.

  1. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Al ce bit u gamepassu.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  2. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Nija bas gamepass za mene. Nisam ja okorijeli gamer koji visi na kompu/konzoli i nonstop igra,ja zagrizem jednu igru i igram je godinu dvije po malo a ostale stvari s gamepassa stoje neiskoristene. Bolje mi je kupti sto mi se bas svidja i nek je "moje" a polako. Posebno MP,za SP igre gamepass je ok,uzmes pass odigras i cao.Posebno ako ih vise zanimljivih ima odjednom.
     
  3. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Gamepass zna bit dolar-mjesec, aktiviras, odigras, ugasis. Na to sam mislio.

    Ja imao gamepass 3 godine i slabo da sam sta odigrao. Uglavnom je i konzola kupila prasinu. I sad kupi.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  4. Haker

    Haker Veteran foruma

    Evo i ja ga imam vec 1,5 godinu i opet 90% kupim. Gamepass je odličan ko nije igrao puno igara pa moze sebi uvijek nesto naći.

    Kada već govorimo o kupljenim igrama, ovaj novi prince of persia je jedna od najboljih igrara ikako. Koje iznenađenje, već sam preko 20h ulupao, ne pamtim kad mi je igra bolje sjela.
    Još se ubila za switcha ili steam decka.

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
    SpookyMoO likes this.
  5. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ja cu je igrat bas na Switchu. Na listi mi je.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  6. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ja je imam na modanom switchu al nije mi nes posebno :D Doduse nisam dugo igro.
     
  7. Qler

    Qler Veteran foruma

    Mene Sone pocasti sad sa MK1 :) evo snima se, ali brate 128GB igra... pa disk mi je toliki bio do neki dan :)
     
  8. Haker

    Haker Veteran foruma

    Moram se vratiti na ovaj flop. I ja sam u ovoj statistici :D [​IMG]

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
  9. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Me too.

    Zalutao par put i nabio je u smece. Jebes i grafiku.

    Da bar lik brze hoda i da moze potrčat možda se duže patio a ovako cao.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
    Haker likes this.
  10. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Evo braca, objavljen gameplay trailer za Call of Duty Black Ops 6 pa ti procijeni da li se isplati čekati.
    Meni se čini da su više koristili Upscale i Raytracing u ingame sekvencama:



    Ja sam preskočio prethodni Black Ops ali ovaj ću kupiti.
     
    dino73n likes this.
  11. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Isto sranje.
     
    Stevie_Ray likes this.
  12. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Hell Let Loose je djaba za igrat preko vikenda na Steam-u. Ako se kome igra takticki WW2 FPS, ovo je dobra zabava.
     
    EL NINO CFC likes this.
  13. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    E jebemu. Bas kad sam otisao kod svojih.

    Jesil probao, imal smisla ovo igrati solo. Vecinom sam gledao video gdje ljudi igraju sa svojom rajom.
     
    Patton2410 likes this.
  14. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ja ovo igram odavno. Imam vec nekih 150-200 sati u njoj.

    Meni je igra odlicna. Veoma je team orjentisana, i iziskuje dobru komunikaciju izmedju sqauds, ali i da se slusa Commander koji daje naredbe svim squads sta da rade. Ja igram sa rajom u vecini slucaja, ali sam znao uletiti i solo, i zabavno bude i tako. Upalis mikrofon, i komuniciras slusas sta ti govore da radis. Vecina ljudi koristi mikrofone, barem je tako na konzolama, jer nema crossplay sa PC.

    Igra nudi dosta raznolikosti. Mozes biti infantry koji u jednom squadu ima dosta razlicitih rolls, kao medic, anti tenk, support, assault, squad leader, inzinjer i svaka rolla ima drugaciju opremu... ima posebno i recon squad, gdje samo dva igraca mogu uci, jedan bude snajperista a drugi mu je spotter. Samo 2 recon squads imaju po timu. Mozes biti tenkista, gdje mozes birati izmedju vozaca, gunnera iili spotera. Imaju topovi u bazi pa mozes i njih savladat koristiti i onda samo bombardovat protivnika sa par kilometara udaljenosti, dok im ne dopizdis i ne dodju ti u bazu da te koknu. Ovo ja i jaran znamo uzet. Neki dan smo sa topom nabili 90 killova, jedno su nam 5 puta dolazili u bazu da nas ubiju. Hahaha. Naravo ima i friendly fire pa podkacis i kojeg saigraca, koji se onda naljuti i dodje te isto koknit u bazu. Hahan

    Uglavnom igra je veoma takticki orjentisana. Nema run and gun jer se umire od 1 metka u vecini slucaja. Puske, osim snajpera nemaju scope, sve su sa iron sites. Partije nekad znaju trajati i po 1h i vise ako su timovi balansirani pa se bitka vodi back and forth

    Ako ugrabis probat ovo djabali definitivno to uradi.
     
    EL NINO CFC likes this.
  15. Haker

    Haker Veteran foruma

    Završih princa, top igra 9/10 Hollow Knight je ipak mrvu bolji[​IMG]

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
  16. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Vidim neki na youtubeu poceli igrati ovaj Delta Force novi i hajd reko da i ja oprobam.

    Kako su sve ovo lose napravili, katastrofa. Znaci prvo se registrujem na stranici, ubacim email, dobijem code na email koji na njihovoj stranici ubacim tokom registracije i to prodje.

    Skidam launcher, kad tamo, moram i sifru upisati, ali ja nisam uopste kucao sifru kad sam se registrovao na stranici. Pa sam morao ici na onaj forgot password i onda tako praviti password preko njihovog launchera.

    I citam na steamu sta traze da mozes zaigrati Alphu lol

    - Log into your Twitch account and view at least 60 minutes of content from any of the participating streamers with Drops enabled.
    - Claim your access key on the Twitch message center page - you will see a popup asking you to login to Level Infinite (https://pass.levelinfinite.com/games) to bind your Twitch account.
    - After binding your Level Infinite account, you can successfully claim the key.
    - For Steam keys, activate your key via Steam as follows: Find "Activate A Product" on Steam → Enter Your Key → Confirm.
    - For Level Infinite keys, after binding your Level Infinite account you will automatically have access to the PC Alpha test. Download the game via https://www.playdeltaforce.com/en/


    A i ostavljaju kljuceve i preko twitcha u odredjeno doba.
     
  17. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Koji je to princ u pitanju?

    Sent from my galaxy s23
     
  18. igor.g

    igor.g Komšija

    PoP bez princa, full on woke sa rap muzikom i dreadlocks, side projekat - metroidvania naslov. Minute to minute gameplay i boss fights nisu loši kao ni ambient muzika, ostalo je kriminal od UI do voice acting a i grafičkog dizajna. Naziv igre PoP: The Lost Crown.

    Imaš još jedan PoP, third party naslov. 2D Indie early access projekat, veoma rana faza razvoja, "roze" prince u roguelike elementu.
     
    Last edited: Aug 7, 2024
  19. Haker

    Haker Veteran foruma




    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
    SpookyMoO likes this.
  20. Haker

    Haker Veteran foruma

    Gameplay je top, mapa top, platformsku segmenti top, zagonetke zanimljive, boss fight je meni slabiji dio igre jer su mi malo lagani bili na normalnoj težini, definitivno bih igrao na Hard da igram prvi put opet.

    Woke iskreno nisam ni primjetio, priča u ovakvim igrama je sekundarna,.ovdje može proći da popuni prazninu

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk