Iiyama 22" Widescreen???

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Stevie_Ray, Nov 25, 2006.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. dmr

    dmr Veteran foruma

    Hmm ako je u Plusu onda su neprofesionalni skroz. Ja neki dan kupovo 22" monitor i trazio u plusu i rekose da mogu nabaviti 226bw al za 1 mjesec i to za 990KM maloprodajna. Onda mi obecali LG226wt za 860KM i na kraju me izdradili posteno. I zasto im nema u cjeniku 226BW ako ga imaju???
    A plus ovo sto si napiso za mrtve pixele. Meni su rekli da je do 3 pixela i da to nije do njih vec do proizvodjaca i kako svi daju do 3 pixela. Nesto tu dobro smrdi! :D
    A de mi reci je li mozes naci negdje na monitoru u oznaci (vjerovatno odzada) da li je S ili A matrica. Posto 226bw dolazi sa te dvije tn matrice.
    Hvala!

    EDIT: Sad procitah ovo u zagradi da je 1 pixel za samsunge koji imaju 2 slova u oznaci?!?! Ovo je smijesno ako sam dobro skonto! B je ozaka da je kao Busines klasa a W je jelte da je Wide.
     
  2. Ghostbusters

    Ghostbusters Aktivista

    Pozz evo dvije slike vrisno mi foto aparat pa nemogu uslikati fine slike , pa cu sa mobitela probati uglavnom vidi se , Sto se tice garancije 3 godine je i mene cudi jer kad sam zvao neki dan rekli su i meni 1 godina ali eto nije zamjeriti ljudima koji rade :D najbolje je na licu mjesta , i ovo sto burner kaze sve je tako jer je bio samnom danas
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  3. dmr

    dmr Veteran foruma

    hm ne mogu otvoriti velike slike na imageshack.us. A ne odgovori mi je li s ili a matrica?
     
  4. Ghostbusters

    Ghostbusters Aktivista

    S" je koliko sam ja mogao skontati po oznakama pozadi :S
     
  5. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ako pise 226BW S ili 226BW (R) S onda je S !?
     
  6. burner

    burner Aktivista

    Ako su lagali mene i ja lažem vas... :D
     
  7. dmr

    dmr Veteran foruma

    ma nisam reko da lazes vec da je smijesno ko god da je to reko! :D
     
  8. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Eno.
    Novi monitor i odmah je morao golfa na njega staviti.
     
  9. Qler

    Qler Veteran foruma

    bosnjo :D:D ja na poslu stavio Jessica Alba-u :D dodje mi radni kolega :D kaze to be jarabi djes gole zene stavljati (a cura uredno obucena :S ) i stavi nekakvu flasu u pijesku....
     
  10. Ghostbusters

    Ghostbusters Aktivista

    hahahaha sta ima veze ha golf ha neka " ZEMSKA " nisam imao adekvatan wallpapers sve male slike neke pa se tom posluzio privremeno.A to oko zenski nebi ni smjeo ih drzati bi mi zena nabila ovaj monitor na glavu ( dala lovu a ja drzim neke zenske na monitoru ) .
     
  11. dmr

    dmr Veteran foruma

  12. Ghostbusters

    Ghostbusters Aktivista

    e hvala drug extra su wallpapersi , evo nije vise golf kkkkkkkk
     
  13. dmr

    dmr Veteran foruma

    samo nek nije golf :D
     
  14. Ghostbusters

    Ghostbusters Aktivista

    hahahah ali to je V GTI nemojte tako znate daje to boli glava autic , a svi bi ga pozelili def
     
  15. Vedo

    Vedo Moderator

    Eh Boga mi si onda pravo sretan cim ti supruga kupuje monitor ;)
     
  16. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ne. Zelim Lancera Evo VI GSR. Kakav Golf...
     
  17. dmr

    dmr Veteran foruma

    A cuj volio bih ga da neko da dzabe :D al da ga ja kupujem ne bi definitivno! :D
     
  18. AdoSA

    AdoSA Komšija

    hmm ... ne znam vala. Ako bi se kupovalo novo auto prije bi uzeo AUDI A3 nego GOLF V ali opet to je moje misljenje...
     
  19. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Off Topic Alert. Obratite paznju. :!:
     
  20. dmr

    dmr Veteran foruma

    Pa ti si zapoceo sa off topic-om :D
     
Thread Status:
Not open for further replies.