Info.ba

Discussion in 'Generalna diskusija' started by commit, May 5, 2019.

  1. commit

    commit Guest

    Sta je sa onom info.ba stranicom? Jel to ko cita vise? Cinimi se da samo postavljaju clanke da se nesto vrti a ne moze se ni komentarisati..

    Sent from my Oneplus using Tapatalk
     
  2. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Pa ja odem s vremena na vrijeme procitam sta i pogledam onu emisiju njihovu.

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
  3. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Bas mi je zao, Info je bio jedan od svijetlih tacaka bh informatike, preko toga sam se i upoznao sa @Esh npr.
    I onda su ukinuli magazin, ostala je stranica, vidim da je i ona sadrzajno mrtva, al eto barem taj video pod ide sedmicno,
     
    Esh likes this.
  4. commit

    commit Guest

    Forum je imao dobar zamah koliko vidim ali sad se ne moze ni registrovati. Info.ba je bio najutjecjaniji dio BH IT historije

    Sent from my Oneplus using Tapatalk
     
  5. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Info je bio dio mog odrastanja. Nisam propustao niti jedan broj. 98/99 su mi sajt objavili u novinama, sreci nije bilo kraja. :)

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
    Last edited: May 6, 2019
  6. Qler

    Qler Veteran foruma

    Sad kod starog čistim radni stol, i nadjem moj spindle ima najmanje 50 info cd-ova :) nisam ih htio baciti

    Sent from my Huawei P10 Plus
     
  7. commit

    commit Guest

    Uh mogu misliti kakav osjecaj nostalgije :)
    Ja imam kolekciju iso fajlova koju teglim okolo cisto da ako ikad nesto zatrazim is proteklog perioda, zao mi je sto sam morao casopise baciti

    Sent from my Oneplus using Tapatalk
     
  8. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Imam i ja negdje veliku providnu kesu u njoj casopisi info,bug, hacker, pc play itd.

    CD/DVD casopisa must have u doba dial-up konekcije
    i ADSL 3/5GB limita.

    Žena vec bila pripremila da baci, reko furaj od toga ne diraj svojim rukama :D

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
    kio likes this.