Insurgency: Modern Infantry Combat

Discussion in 'Igre i konzole' started by Goranstein, Jul 4, 2007.

  1. Goranstein

    Goranstein Aktivista

    Jedan od boljih modova poslednjih godina, a sigurno najbolji za Half Life 2

    ja sam odusevljen modom. Zaintrigirao me maximalno. Ovo je jedna od igara koja uspeva da stvori takav gameplay da docara borbu bukvalno oko jednog jedinog coska. Osvajaju se checkpointi, rekao bih slicna prica kao u DOD, samo sto je drugacije upakovana. Medjutim, ovde je ponasanje podignuto na nivo vise. Nije sporo kao Ghost Recon recimo, ali igra nije ni brza, sto meni apsolutno odgovara. Svaka klasa nosi sa sobom i odredjen broj igraca, tako da nije moguce da u svakom momentu igrac izabere klasu koju zeli, sto je i normalno, jer bi u jednom momentu imali gomilu snajperista. Mape su sjajne, odlicno su docarali gradove Bliskog Istoka.
    Medjutim, ova verzija bete jos uvek ima bugova, nestaju oruzja iz ruku saboraca, zapinje se na mestima gde ne bi trebalo da se zapinje, meni za izbor klase, ili tima, ume da se zaglavi, itd ... Ali to nimalo ne umanjuje kvalitet koji ovaj mod poseduje. Mogao bih slobodno reci, ovo je do sada najozbiljniji mod za Source Engine ...


    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  2. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Dobro izgleda.
     
  3. Vedo

    Vedo Moderator

    kako ovaj HDR usra vecinu igara, isto kao da su igre crno-zute, nema trece boje :evil:
     
  4. iskusni

    iskusni Komšija

    Ama nije to do HDR-a. Uzmi crysis za primjeri. Jel' tamo sve žućkasto?

    Igra dobro izgleda. I ova žuta boja me podsjeća na MGS4.
     
  5. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Tanjepi moze li se mod igrati sa HL:Deadmatch ili moram imati full version hl2?
     
  6. ZEEP

    ZEEP Novi član

    Moze se igrat sa bilo kojom igrom za koju mozes skinut SDK Base, a to znaci CS:S, DOD:S, HL:DM, HL2, HL:E1. Ali ako mislis igrat sa onim besplatnim deathmatchom sto se nudi korisnicima atijevih kartica...kazu da ne moze...Probaj skinut sdk base (steam - tools - sdk base) pa vidi... A inace za mod je vec izasao patch 1.1 sa mnogim ispravkama.