1. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Nije nego je 1400, hajd mozda je bio 1600 kad si ti uzimao taj...
    Nek si ti zemio Sesonica :)
     
  2. Stealth

    Stealth Novi član

    Hehe!Za neverovati,ali meni se upravo to i desilo!Ceo zivot furam AMD i na nagovor drugara uzmem Intel 630!Samo sto sam uspeo izgoreti pored ploce i jedan od dva modula DDR2!Popustilo mi napajanje i ubila struja i plocu i modul! :shock: Ali sve se srecom lepo zavrsilo zato sto mi taj drugar radi u servisu pa je on to i zamenio! :oops:
     
  3. Big_Brown_Beaver

    Big_Brown_Beaver Aktivista

    ja, ja...intel je pun sihira...treba to nosit kod hodze, a ne u servis :D ...i tad ako proradi onda kod one nane u jercherdole da se strava salije :D


    [​IMG]
     
  4. syss

    syss Veteran foruma

    ma ne znam, uglavnom totalno sam zadovoljan sa sistemom jer radi odlično... dobro trenutno baš i ne :D

    vrtim 2 threada i još pokrenem internet explorer koji se otvara nešto sporije nego kada je cpu u idle - to amd jednostavno ne može (dvojezgreni također)... nekako me to fasciniralo kod intela, pa sam odlučio na dark side prijeći + za iste pare uzet venice 3200 ili dual 805 koji se clocka odlično je bila zadnja šamarčina :D
     
  5. Samir_Masinac

    Samir_Masinac Aktivista

    Gotovo je ti si otpisan. :mrgreen:
     
  6. Ronaldo_9

    Ronaldo_9 Aktivista

    Ma nije coik otpisan vec je samo AMD otpiso ... :lol:
     
  7. syss

    syss Veteran foruma

  8. FearLess

    FearLess Aktivista

    jer mi crkla grafička

    Losa sreca prati izdajnike :lol: :lol:
     
  9. syss

    syss Veteran foruma

    neka, neka... izdajnici rade produktivnije i brže zbog novog upgrade-a :D
     
  10. Samir_Masinac

    Samir_Masinac Aktivista

    Za par mjeseci rahat cojk napise knjigu: "Moj sprzeni hardware - zbog izdaje" :mrgreen:

    Zbog ovog meni nikako Intel nije jasan. Kod tebe opet FSB ne radi u taktu sa memorijom nego imas dijeljitelj. A furaju na reklamama FSB800 a ustvari nije. :mrgreen:
     
  11. syss

    syss Veteran foruma

    pa default fsb je 533 za ovaj cpu.

    naravno da ne memorija ne radi u taktu sa fsb-om, nego je cilj tjerati memoriju što više... upravo iz tog razloga am2 nije ništa posebno :wink:
     
  12. Samir_Masinac

    Samir_Masinac Aktivista

    To me buni jer ti je na slikama 180OC (133) i ako ga ucetverostruci uvijek je iznad. Mnogo iznad ako uzmemo da DDR400 je na 200. Sta se kod Intela gleda ovih 133 ili ovih 533. Efektivnih 533 u odnosu na na efektivnih 400. Il 133 u odnosu na 200.
     
  13. syss

    syss Veteran foruma

    133 x 4 (quad pumped) = 533... ne razumijem di je zbunjenost? :wink:

    200 x 4 = 800.
     
  14. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Sad cekam sta ce sljedec crknut...prvo ploca, pa grafa,... :roll:
     
  15. syss

    syss Veteran foruma

    pa za sada sve radi kako treba... i više od toga :wink:
     
  16. Shenron

    Shenron Komšija

    syss ... izdajnice jedan... nisam to ocekivao od tebe :mrgreen:
    Eto vidis...sve ce ti poizgarat na INTEL-u.. bjezi od toga... :p

    Ja sutra dovrsavam tranziciju na S939 (3200+, AsRock DualSata2, X1800GTO, 1GB SuperTalent, 250GB Seagate) pa vam javim rezultate =D ...
    Al jedan X2 3800+ bi razvalio tog 805D, pogotovo krajem iduceg mjeseca kad ce X2 3800+ (u USA) pasti na 980kn :lol: ... nadam se da kod nas nece preci nekih 1000-1200kn :(
     
  17. syss

    syss Veteran foruma

    to su one fore 980kn... ali u us... ali na 10000 komada... na kraju ispadne 1800kn :wink:

    ajd brate naclockaj taj 3200+ koliko ide i onda postaj ove iste testove pa da vidiš kako si mogao imati 2 (dva) brža cpu-a za iste pare :wink:
     
  18. ming

    ming Veteran foruma

    Syss izmislio toplu vodu kupovinom procesora nakon godinu dana od prestavljanja.
     
  19. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    AMD tvrdi da ce cijena X2 proceva past 50%, dakle ako je sad 2200kn, bit ce 1100! Ne vidim razlog zasto ne bi bilo tako.
     
  20. syss

    syss Veteran foruma

    pa jel ga tko kupio ovdje?

    btw. relativno nedavno su došli kod nas, moj primjerak je iz jedno 2. ili 3. narudžbe.