Inzinjeru potrebna pomoc (LOTR)

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by BeastMaster, Feb 7, 2004.

  1. BeastMaster

    BeastMaster Aktivista

    caka je veoma komplikovana, drugi toranj uništiš tako što držiš shift dok pucaš ka tornju :)

    Pozdrav
     
  2. dj_vux

    dj_vux Aktivista

    Eh, prenio sam Inzinjeru, i rekao je da ti se kulturno zahvalim.

    Pa... hvala ti. Kulturno ;)
     
  3. Esh

    Esh HWB

    ot: iako vizuelno zaista dobra igra uz vec lotr svijet, jako losa kamera i prelagane misije (klik, klik, klik.. ako pogines opet klik, klik, klik) su mi pokvarile dozivljaj uz ovu igru.
     
  4. BeastMaster

    BeastMaster Aktivista

    Kamera jeste očajno urađena, sad trenutno igram Pronce of Persija...takođe loša kamera :(
     
  5. Bimbrlok

    Bimbrlok Aktivista

    Meni nisu lose igre presao sam ih i uzduz i poprijeko a za inzinjera puno dobrih refleksa i nemoj da te prst zaboli od udaranja od misonju i rokaj u tornjeve nemoj ici da ispaljujes one katapulte samo gubis vrijeme prvo na jednu stranu pa trk na drugu i sve tako dok ne zavrsis i usput naravno ubijaj sve sto ti se nade na putu :twisted:
     
  6. BeastMaster

    BeastMaster Aktivista

    Verovali ili ne, al ja pojma nemam gde ste vi videli te katapule :( ja prešo i igru i taj deo sam prešo pucajući sa SHI(f)T tasterom :)
     
  7. Bimbrlok

    Bimbrlok Aktivista

    Kad se popenjes na one kule na jednoj imas katapulte a na drugoj energiju ja mislim i municiju ako me pamcenje dobro sluzi