1. jeretik

    jeretik Komšija

  2. Esh

    Esh HWB

    meni se ne svidja sistem menija (nekako me podsjeca na one frontpage dugimice 8) te "rasirene" vijesti.. sad sto se samih promjena tice, novi broj je dosao s desna na lijevo 8), ali osvjezenje k'o osvjezenje je dobrodoslo k'o pice iz frizidera u ova sparna vremena..
     
  3. Sleeper

    Sleeper Komšija

  4. Esh

    Esh HWB

    ma dobro kod nas su ti odgovori na ankete standardni.. sjecam se za vecinu novih pa cak i popularnijih bh. web sajtova da je rezultat na anketno pitanje "da li vam se svidja" uvijek bio negativan i to preko 40%! Naravno, ne bih zelio da sad neko pomisli da je bh. web nesto posebno napredan i kreativan, ali mentalitet bh. pljuvanja po bh. proizvodu je trademark..
     
  5. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Ma dobar je šta ga mjeriš. Iako su usrali sa bannerom gore, ali nema veze, sviđa mi se zato što je pregledniji.
     
  6. jeretik

    jeretik Komšija

    Anketa ima BUG!!!! :!: :!: :!:

    Moze svako glasat kolko hoce puta!
    Neki debil je sigurno glaso 250 puta samo radi svoje gluposti i pakosti, a inace bi rezultati bili OK, jer je stranica stvarno dobra...
     
  7. ming

    ming Veteran foruma

    Stranica je sasvim normalna, nista specijalno :idea:
     
  8. Shenron

    Shenron Komšija

    Pregledan je...
     
  9. DC One

    DC One Aktivista

    Meni je stranica sasvim OK, fin, pregledan i jednostavan dizajn, sistem menija je malo cudan, dizajnerski je OK ali funkcionalno malo konfuzan.
     
  10. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    nije kao 2advanced.com ali moze proci. vidio sam i dosta gore.
     
  11. monK

    monK Komšija

    ditto,

    ali stavili su oscilator.net na naslovnu...respect...
     
  12. ming

    ming Veteran foruma

    Pogledaj ovo ba covjek ima dva tri sistema gledanja stranica, jesul druge poze ili kakva posebna opticka pomagala koristish. :mrgreen:
     
  13. einlanzer

    einlanzer Aktivista

    nije loše,pogledao sam :smt002