IRC kanal?

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by Esh, Feb 25, 2005.

  1. Esh

    Esh HWB

    Pozdrav svima,

    Da li ste zainteresovani da otvorimo jedan "Hardware Base" IRC (chat) kanal na kojima bi se mogla okupljati ekipa sa foruma, onako za neko neformalno druzanje i sl. Forum bi, naravno, i dalje ostao core za sve, jer je mnogo lakse diskutovati ili dati odgovor na nesto sto procitas i sto ostane poslije..

    Kanalu bi se moglo pristupiti preko standardnog IRC klijenta i putem weba.. Da / ne, misljenja i prijedlozi su dobrodosli..
     
  2. Guest

    Guest Guest

    Ma to bi bila odlicna stvar, jos kad bi moglo preko mIRC-a 100% DA=ZA ! :lol:
    Sigurno bi bilo lakse i brze za objasniti ili dobiti pomoc ! :smt051
    Ja sam strogo za chat preko mIRC-a.. :idea:
     
  3. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Da! Da se džabe ne dopisujemo ovdje, onako ćemo napraviti orgy!
     
  4. monK

    monK Komšija

    doci ce do sukoba

    ovako je sve kako tako pod kontrolom
     
  5. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    ma napravimo lijepo na bolchatu kana #HB ili #HARDWAREBASE #FORUM ili tako nesto, meni dadnete op i svi su zadovoljni 8)
     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    nije losa ideja, mada bi ja ostao na ovome kako je sad. ne mijenjati konja koji dobija zar ne? :mrgreen:
     
  7. Spider

    Spider Aktivista

    Ideja je super. . .bilo bi jos bolje da se sprovede :wink:
     
  8. ming

    ming Veteran foruma

    Zamro bi forum.
     
  9. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    samo enis i deloren imaju op, ideja je predobra, al moze doc sto kazu gore do problem, ja odem na irc , svi pocnu mi psovat i izadjem i exman isto dzahdo se napiso vako nako :cry: :smt001
     
  10. Sleeper

    Sleeper Komšija

    potpisujem
     
  11. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Ne bi, jedno je postaviti pitanje na forumu a drugo je jebavati mater offtopicima na ircu. Bolje da to razdjelimo nego da obadvoje stavimo na forum (kao što već i jeste)

    I džahdo matere ti, šta imaš iz Bosanskog jezika i književnosti?
     
  12. Guest

    Guest Guest

    heheheh "-2" :smt064
     
  13. syss

    syss Veteran foruma

    moje mišljenje znaš...
     
  14. Esh

    Esh HWB

    uvijek ima mjesta za salu, ali forum, chat i sve drugo je inace za civilizovane ljude..
     
  15. monK

    monK Komšija

    "....hmmmm....da li smo mi na ovom forumu civilizovani...pitanje je sad....?"
     
  16. Guest

    Guest Guest

    dgovor je kad !? :mrgreen:
     
  17. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Ja jesam. I treba otvorit kanal.
     
  18. [tota]

    [tota] Aktivista

    Otvoriti kanal treba. Mislim da bi bilo najbolje na bol-u ili na quakenetu.
    IMHO forum ne bi zamro :wink:
     
  19. ming

    ming Veteran foruma

    Al bi se sve nekako personaliziralo mislim novi clanovi foruma bi se osjecali ''ono''
    odvojeno i stvorila bi se celija... doshlo bi do urushavanja reda i nstanka frakcija
    i otishlo bi sve u 100 PM.......... :mrgreen:

    Ma ljudi kako hocete ovo je demokratija. :wink:
     
  20. Shenron

    Shenron Komšija

    Pa generalno nije losa ideja. Samo me strah da cu se ponovo navuc na IRC. Bio sam na odvikavanju i uspio sam :). Mislim da ne bi bio cesto na tom kanalu :(