isplatil se ovo

Discussion in 'Igre i konzole' started by kamikaza, Jun 30, 2006.

  1. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    Sony PSP +1GBMemory kartica sa softwerom za citanje kopija +5 igara

    599KM
     
  2. Eustace

    Eustace Aktivista

    za te pare prije bih uzeo onu 7900GT KO graficku kartu...
     
  3. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    vjeruj mi i ja sam nesto slicno rekao osobi koja hoce da kupi ovo al...
     
  4. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    662KM PSP u ntchs-u. Popust 10% na kesh. Znaci 600KM nov

    Doduse ne znam kolika je kartica.
     
  5. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ama jebale vas graficke. ako je 1.5FW isplati se.
     
  6. Qler

    Qler Veteran foruma

    ma ja bi opet za te pare uzeo klasicni PS2 :) tj ovaj sad slim :) meni onaj PSP i nije nesto... a ovo para sto ostane popio :) i mirna Bosna :)
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    cinjenica je da za ugodno i bezbrizno igranje na psp-u moras izdvojiti oko 1000KM, ali barem po meni se isplati (doh, ne bi ga uzimao da nije tako). :mrgreen:
    btw slim ps2 je shit.
     
  8. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    sto je slim shit ? pojasni

    po meni je cista glupost PSP davanje para dzaba kao sto rece qler bolji je PS2 "normalni" a za to izdvajanje 1000 KM bolje ostavit za PS3?
     
  9. zilo

    zilo Komšija

    PSP je glupost.Preseravanje ljudi koji ne znaju sta ce sa parama.
     
  10. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    kao sto rece ! vjerovatno cu se bolje izigrat sa ovim nego sa PSP-om jos kad vidim da treba izdvojit 1000KM sve mi bude jasno....
     
  11. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    jel ga posjedujes? ja imam i komp i ps2 i psp, pa malo bolje znam sta valja a sta ne. ko ima i voli nek kupi, druge niko ne tjera. a pitacu te hoces li s tom graficom igrati igre na ultra high detaljima za dvije godine, pa cak i manje - mogu se kladiti u masnu lovu da neces. a kosta ko sam psp.
    znaci preseravanje je kupiti psp, a nije preseravanje uzimati komp od 2K KM i koristiti ga za igre.
    slim ps2 je shit jer se neuporedivo manje kvalitetni dijelovi ugradjuju u njega...
     
  12. iPlay

    iPlay Komšija

    Sa PSP-om se mozes i u tramvaju kurciti, a sa PS2 odn. PS3 samo kad ti gosti dodju! :D
     
  13. jeretik

    jeretik Komšija

    Isplati se, zbavi to, zivci ce ti bit zahvalni na dosadnim mjestima, tipa bolnica, predavanje i sl. :D
     
  14. chakuza

    chakuza Novi član

    upravu je

    samo se sa 1.5 i 1.0 firmwareom moze pokrecati Homebrew i time igre sa kartice...

    inace Firmware 2.0 --> 1.5 downgrade se radi bez problema,malo je teze ako je 2.5/2.6/ a za 2.71 i vise treba modchip koji kosta 90eur
     
  15. [tota]

    [tota] Aktivista

    Ma ocu PS2 negdje da zbavim pa GT3/GT4... fuck ostalo :D
    Trenutno se pomalo igra (po xx puta) GT2 na PSone :mrgreen: