K: Cooler , socket AM3

Discussion in 'Računari i komponente' started by r4z0r, May 8, 2011.

  1. r4z0r

    r4z0r Aktivista

    Trazim adekvatan cooler za procesor - AMD Phenom 955 BE - Deneb jezgra(Drzim ga na 3.2 gHz i jos ga ne namjeravam overclockat) .
    Naime upotrebljavam stock cooler , temperatura na idleu mi je 47 stepeni sto uopste nije normalno , pri opterecenju (igrom , kad' idem na stress cpu ode sve u lijepu materinu i pojavi se "plavi ekran" ,a vecina vas je upoznata s tim) doseze 60 stepeni sto isto nije normalno :D .

    Znaci oko cijene cemo se dogovorit , nov-polovan uopste nije bitno .. bitno je da cijena ne prelazi 50 KM !
    Ponudite pa cemo se dogovorit .


    Donji Vakuf , 062-156-303
     
  2. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

  3. X-Factor

    X-Factor Komšija

    Ili ti senzor na ploci laze, ili nisi dobro montirao cooler (losa pasta), skoro sam jedan ugradio sa stok hladnjakom (heatpipes) i ne ide ni do 55 u loadu, idle do 40C. U svakom slucaju nabaci novi cooler zbog OC-a, ako si kratak s lovom Hyper TX ti je best buy ;) www.ue.ba
     
  4. r4z0r

    r4z0r Aktivista

    Pasta je kineska neka .. ma cesto mi izbacuje poruke tipa - Vas CPU fan ne radi normalno .
    Hvala na odgovorima .
     
  5. r4z0r

    r4z0r Aktivista

    btw. sry na duplom postu ..
    Trazio sam mugen 2 , ali izgleda ostario je oglas .. nisam ga nasao .
    Procitao sam da se ubio za overclocka , pa bih volio Scythe Mugen 2 .
    Ako neko ima , pisite na pp.
     
  6. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Imas mugen u ingelu, a neke hladnjake su ti vec gore linkali. Polovni hladnjaci se rijetko prodaju.