K ili M: Battlefield 3 RU Key

Discussion in 'Igre, konzole, telefoni i drugi gadgeti' started by aeRo, Feb 8, 2012.

  1. aeRo

    aeRo Komšija

    Kupujem dakle key do 35KM ili mijenjam za MW3 ili DiRT 3 na steamu.
     
  2. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

  3. aeRo

    aeRo Komšija

    Ja ga mogu nabaviti za 35KM ali mi nije opcija da se mucim sa uplatnicama nekim i tim, a i uostalom radije bi dao pare nekom s foruma nego nekom desetom liku. Tako da mi ovo s pika nije opcija.
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Druze moj zasto ne kupis ovdje: http://www.g2play.net/store/Battlefield ... n-Key.html

    Ne kontam kakva zezancija. Ako imas karticu, za cas psla uplatis. Ako nema, pitaj nekog jarana. Sigurnije ti je nego ove preprodavacke.

    I ako budes kupovao od nekoga, opet moras "sa tim nekim uplatam" dati novac.
     
  5. aeRo

    aeRo Komšija

    Nemam Visu Electron, rado bi ja da imam. :mrgreen:
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Ako si punoljetan, izvadi je. Ne placas nista.
     
  7. aeRo

    aeRo Komšija

    Kanim se evo ima 2 godine da to uradim al nikad, hajde da ne idemo dalje u offtopic imam jednu ponudu vec pa vidjecemo. :mrgreen:
     
  8. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    muciti? ja kupio bf3 LE preko pika, dao mi lik svoj broj racuna, ja otisao u banku i uplatio, sutradan dobio key

    i dino73 je takodjer kupio od istog, sve uredno proslo
     
  9. aeRo

    aeRo Komšija

    Evo izgleda sam se snasao za karticu. Nego na g2play je bio 16e neki dan sad je 19, mislim nije da mi ta 3 eura predstavljaju ulogu ali koji je razlog promjene cijene ? Jel to bio neki popust ili ?
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    Popusti su skoro svaki dan. I ja sam platio 16 a nekada bude 19. Ili sacekaj ili kupi za 19.