K: Key za BFBC2

Discussion in 'Igre, konzole, telefoni i drugi gadgeti' started by aNaToMiC !, Feb 28, 2015.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Pozdrav raja, dakle, kako i stoji u naslovu, kupujem Battlefield Bad Company 2 Key, tako da ako neko ima viska ili mi ga moze zbaviti javnite se :D

    Hvala :smt006
     
  2. Vedo

    Vedo Moderator

  3. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker


    Jel inace ima u BC2 nekih dodataka kao u BF3 i BF4, onih DLC-ova, ekspanzija i sl. na kojim je vecina mapa na kojima raja igra? Koliko vidim ovo je obicna ona verzija, pa nesto kontam da ne bude da mi ne bude na njoj onih mapa na kojima raja najvise igra i koje su top?
     
  4. anel007

    anel007 Komšija

    ima vietnam, ne znam koliko se igra jer nisam nikad probao ali ima
     
  5. Pionir

    Pionir Overclocker

    Ono sto treba provjeriti je kako igru prebaciti sa jednog racuna na drugi, ako vec imas origi acc.

    raja sa pika prodaje acc sa igrom, a preko origi nema kljuca bez kontakt podrske...
     
  6. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    zato sam i odustao od ovog lika sto prodaje za tri kerma..
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Ne mozes prebaciti key sa acc na acc. On tebi postavi tvoj mail i acc postane tvoj. A 3KM nije neka frka za razbijanje glave.

    Sto se dodataka tice, imas Vietnam kojeg ja licno nemam ali kazu ljudi da skoro nikoga nema. Moze ti to neko provjeriti ako se odlucis na kupovinu DLC-a. Ono sto sam primjetio jesu neki modovani serveri koji nude i Vietnam mape.

    Ali je i Vanila odlicna.
     
  8. Pionir

    Pionir Overclocker

    Da, ali je belaj naci nekog ko ima kljuc, evo ja imam igre, ali nemam kljuceve :)
    (to znaci da nemas mnogo izbora)

    Na kraju tebi svejedno, koristi jedan acc samo za BF, buce cesto akcija kao sada 14E BF3 premium (znaci samo premium, bez igre), BF3 bude po 10E ...

    Edit. Nails me prestize, nije frka da za 3 km razbijas glavu o tome :wink:
     
  9. anel007

    anel007 Komšija

    evo kako vietnam izgleda, dakle u prevodu kupiti samo vanila verziju

    [​IMG]
     
  10. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Uzmite i vietnam, bude nekad se napuni koji server, pa lijepo je nekad i promjeniti, i ima razlike u vietnamu rekao bih, malo drugacija igra, bar meni takav osjecaj
     
  11. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Ma znam da smo svi uzeli vietnam, da smo igrali prvu sedmicu, i onda se vratili na Vanillu.
     
  12. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Jedna od najboljih pucačina što sam igrao. Definitivno vrijedna spomena, destrukcija okoliša je nevjerovatna.
     
  13. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Moze lock, kupljeno u target.ba .
     
Thread Status:
Not open for further replies.