K:Logitech G25 volan

Discussion in 'Računari i komponente' started by skyzeR, Jun 19, 2010.

  1. skyzeR

    skyzeR Novi član

    Znaci kupujem doticni volan, lokacija Banja Luka, mogao bih docu u obliznja mjesta(Laktasi, kotor varos, gradiska)
    Mora biti u odlicnom stanju.
    Mogu mjenjati za : HDFury Kabl + doplata ili Asus 19 inch wide monitor( kao nov) + doplata, ili ps3 dzojstik + doplata...
    Slobodno ponudite cijenu pa cemo vidjeti.
     
  2. pac

    pac Komšija

    Neo Bahamut Zero je isit nov prodavao, pretrazi oglase.
     
  3. skyzeR

    skyzeR Novi član

    Da, ali daleko mi je do sarajeva ici po njega :)
     
  4. pac

    pac Komšija

    Imas postu, a i da budemo iskreni g25 se nekupuje svaki dan ;) Ja bih dosao u sa barem radi cevapa...
     
  5. skyzeR

    skyzeR Novi član

    A i skupo mi nesto, nov u hgspotu je 490, ovaj je 400 + dok bi platio put ili postu dosao bi bar 450.. xD
     
  6. Haker

    Haker Veteran foruma

    Zato postoji bus koji to rjesava za petaka. Bahin je nov kako on kaze tako da je cijena i vise nego ok. Ja svoj derem svaki dan preko dvije god. i sad bi ti ga mogao prodat kao novog i ne bi skontao.
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Prodao sam vec poodavno G25, a kutija nije bila ni otvorena (jos uvijek sa naljepnicom). Imam i jedan G27, ali on ce biti na prodaju u novembru ako GT5 ne bude valjao. :)
     
  8. skyzeR

    skyzeR Novi član

    Ako nije tajna prijatelju, koliko si platio g27 ? :)
     
  9. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Nisam ga kupio, poklon je bio u pitanju. I on stoji neraspakovan dok se Gran Turismo 5 ne pojavi na trzistu.
     
  10. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ima li onog junaka što se raspitivao za G25 obrisali ste postove sad ne znam ko je. Nek mi se javi ako je još zagrijan za kupnju.
     
  11. Vedo

    Vedo Moderator

    Imal' ko da prodaje G25 / G27 jos uvijek?
     
  12. Nihad

    Nihad Aktivista

    Samo da vas informišem o poštarinama - ja sam prije nekoliko mjeseci kupio 17" LCD monitora iz Mostara (profi industrijski monitor - težak kao tuč - masa skoro 10 kg). Poštarina od Mostara do Sarajeva me koštala oko 12 KM koliko se sjećam, preko prevoznika CityEx.
     
  13. Vedo

    Vedo Moderator

    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  14. Vedo

    Vedo Moderator

    Zna li ko gdje ima nov uzet G25/27 u BiH, ako nista? :? Gledao sam plus, ue itd i niko ga nema..
     
  15. dmr

    dmr Veteran foruma

    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  16. Esh

    Esh HWB

    Last edited: Feb 11, 2018
  17. Haker

    Haker Veteran foruma

    Šta ti je bilo sa onim iz oglasa kojeg sam ti preporučio? Ne bih ja išao na nov, mora biti neki da jeneko malo furao i sad mu stoji bez veze. Inače g27 je haman g25 sa par tipki na volanu, ali mu je cijena ostala ista, tako da i nije neka kupnja. Recimo ovo ga jede za doručak.http://www.youtube.com/watch?v=u5jc2Aztm7o
     
  18. Vedo

    Vedo Moderator

    sve bili dogovorili i tip se predomisli, nece da proda :/

    @Enis - mislis na ovo? " dok bi se Logitech volani na tržištu trebali ponovno pojaviti tokom aprila ove godine." :/

    @dmr - mislis na ovo "Imaš u Zenici u tkz."Mekka" shopping centru"? Bil' mi mogao ko provjerit imal na stanju & cijenu & kontakt broj, ako vam je usput ?:)
     
  19. dmr

    dmr Veteran foruma

    A da na to mislim i pitaj artemisa na PM za broj i meni je dao broj tada ali ga nemam vise.
     
  20. Vedo

    Vedo Moderator

    ev zamolio sam kolegu Zoi-a da mi provjeri imaju li volan i cijenu u tom shoppingu "Mekka" u Zenici. Al Zoi kaze da nije nikad cuo za taj centar, mozel mu ko pojasniti gdje tacno dodje?