K: Mobile charger - auto

Discussion in 'Igre, konzole, telefoni i drugi gadgeti' started by bhd, Apr 19, 2015.

  1. bhd

    bhd Veteran foruma

    Ako ima neko da proda autopunjac za mobitele, da pase tipa s3, s4, s5, z1...
    lokacija tuzla, sa
    moze ovdje na pm ponuda.
     
  2. Vedo

    Vedo Moderator

  3. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Sve ok al ako planiras koristiti navigaciju pa da telefon bude na punjacu ovi jadnici nece moci isporuciti dovoljno struje.
    Treba punjac sa 2A na izlazu. Npr Belkin ili neka drugi zvucni brend.
    Ja sam probao par tih kineza i ni jedan ne drzi vodu sa navigacijom.
     
  4. anel007

    anel007 Komšija

    ^ ja bas zbog toga za nokiu kupio originalni punjac, sekunde se pokajao nisam iako mu je cijena bila ~20 KM na akciji, na punjacu pise da je samo 1A ali puni mobitel haman i brze od ovog sto ide u uticnicu iako je i on 1A
     
  5. Vedo

    Vedo Moderator

    Covjek je pitao punjac sa mobitel ( s3, s4, s5, z1...). i ovi kinezeri sa Pika ce mu posluziti za tu namjenu ;)
     
  6. anel007

    anel007 Komšija

    niko nije rekao da nece posluziti, mogu oni puniti ali da mob nista ne radi, mi smo ga samo uputili na sta da obrati paznju pri kupovini

    et ja prosli mjesec s prijateljem isao do srebrenika, i kad smo krenuli nazad ukljucili lumiu na takakv kinezer koji ti pominjes i upalili navigaciju, krenuli iz srebrenika sa ~70% baterije na telefonu a ja u kucu usao sa ~20%, mob citavo vrijeme bio ukljucen
     
  7. bhd

    bhd Veteran foruma

    ma taj gornji cu uzet, necu svoj kabal da nosam :) nek ima jedno u autu :D
     
  8. Vedo

    Vedo Moderator

    Ja sam kupio sa DX-a, mislim da me doslo 2-3 USD. I upalim navigaciju na mobu (SGS5) i brightness na 100% i opet ga normala puni.