K:Modem

Discussion in 'Računari i komponente' started by Chem, Jun 9, 2006.

  1. Chem

    Chem Komšija

    e ovako drug mi ima PII i maticna mu je pravo luda(valjda su i ostale takve),sad mu treba modem za tu maticnu,ja sam davao svoj(modem) PCI i ne moze mu ,slot mu je drugaciji ne moze da mu stane modem u njega ,pa ako neko ima taj modem da to zavrsimo,
    modem bi trebao biti 56 k
     
  2. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    To je, ja mislim, ISA slot. Eto cisto da znas sta trazis
     
  3. Chem

    Chem Komšija

    hvala ti velika ,znaci culi ste Dog-a,ako ko ima molim ponude
     
  4. vnm_

    vnm_ Komšija

    mozda je i AMR slot...lako mozes skontat...ako je mnogo duzi od PCI slota i crne boje, onda je ISA...ako je gore pri vrhu gdje bi trebao biti AGP slot onda je AMR...
     
  5. Nihad

    Nihad Aktivista

    "Maticna mu pravo luda"?

    Je si li ikada vidio ista starije od Pentiuma 4 HT LGA 775 i slicnog?

    Reci kakav mu modem treba pa cemo vidjeti.

    U svakom slucaju imam ja eksterni hardverski Trust 56K V92 modem. Koristi RS232 interfejs (COM). Mene je odlicno sluzio negdje od 2002 godine pa do prije 15tak dana kada sam uzeo kablovsku.
    Sa modemom dodje ACDC adapter, RS232 kabal, cak imam i kutiju. Mislim da imam i original instalacioni CD samo se moram zaroviti.

    Modem je beton.
    Ako ga zanima cijena je 30KM.
     
  6. russ-co

    russ-co Komšija

    imam ja negdje rockwell 56k isa slot,20KM, hardwreski, pase i zamjena,a ako hoce externi on je 25KM pa bujrum ...
     
  7. Chem

    Chem Komšija

    ja mu javim veceras,trazio je interni pa cemo vidjeti,
    @Nihad,kako nisam vidio nista starije al nisam modem trazio za to,znaci nisam laik strogi
    @vnm bit ce da je AMR slot je skroz cr :mrgreen: n
     
  8. Benq

    Benq Komšija

    Cekaj ba drug, AMR slot je skroz mali manji i od AGP slota i obicno se nalazi pri kraju ploce, a ISA slot je veliki crni slot ,malo veci od PCI slota.
     
  9. ziiika

    ziiika Aktivista

    ma drug sutra na auto pijacu i tamo trazi naci ces 100%
     
  10. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Da ne bude zabune

    AMR slot
    Slika

    ISA slot

    Slika