K: Nokiu do 150-170 KM

Discussion in 'Igre, konzole, telefoni i drugi gadgeti' started by Vedo, Nov 12, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Vedo

    Vedo Moderator

    Ako ko prodaje (pozeljno je NOVU) neku Nokiu, ne bi bilo lose 6300 ili sl. bez fensi-smensi dzidza, treba mi za poklona starom pa da su tipke sto vece - sto znaci bez touch-screenova i sl. :) Kamera, Mp3, video recording i sl - nebitno. Samo nek je lijepa na oko i nek je savrseno ispravna.

    Ponude na PM i da je mogu kupiti danas
     
  2. pac

    pac Komšija

    To ti je nabolje u nekoj radnji uzeti.
     
  3. apdejt

    apdejt Overclocker

    Ma ja ba starom treba mobitel koji ce raditi, idi u radnju i kupi nov ionako ti je nebitno sta i kako, isto ko i moj stari kaze hocu nokiu da imam velike tipke i velika slova na displeju, a nije vazno koliki je display, a ak uzmes polovan to ti je macajk u vreci i sta ces za garanciju ? Ovako ko dingospo novo, garancija u radnji (puno bolja nego ona na rijec) a stari ce na njemu ionako samo in/out SMS i pozivi.
     
  4. Vedo

    Vedo Moderator

    ma ja, al kontao mozda od raje sa foruma ima neko da ima kakav nov, haman nov pa mi od vas nije suhva uzeti ;)

    Odoh u mobil mediju uzet sta :)
     
  5. efo

    efo Komšija

    djes u mobil mediu si lud? najskuplji u gradu...
     
  6. selvin

    selvin Moderator

    Uzmi u telecomu, nokia 2730 classic za 160KM :)
     
  7. pac

    pac Komšija

    Male tipke nece covjek vidjeti.
     
  8. Vedo

    Vedo Moderator

    Kupila mu sestra Samsung neki, bas podebel i malo ugly, nije mu se ocito svidio :) A razlog kupovine u MobilMediji je sto im garancija stvarno znaci garancija, sestri 2x riknuo flat kabal na Samsungu i 2x dobila glanc nov mobitel, bez popravki. A u Imamexu i kod vehabija po carsiji garancija znaci "mora da ti je ispao pa ne radi, zao mi je", iz licnog iskustva pricam.
     
Thread Status:
Not open for further replies.