K: Orginal slusalice za w810

Discussion in 'Računari i komponente' started by reni90, Jun 1, 2007.

  1. reni90

    reni90 Aktivista

    HPM82
    ili HPM 70
    ili ako neko zna gdje mogu da nadjem u sarajevu
    neki su govorili da ima u jednoj prodavnici na Alipasi A fazi medjutim nemaju oni vise
     
  2. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    imas kod studentskih domova imas na chwili 50km
     
  3. reni90

    reni90 Aktivista

    Gdje tacnije na cwili? kako se zove prodavnica, i kakko se zove ta kod sudentskih domova.
    U imamexu nema tu sam trazio
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    imam ih ja samo sto su sive HPM70 sa tri vrste gumica samo hebiga ja sam u ze
     
  5. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    tamo kod caffe princeze...neznam kako se zove,a na chwili kod ssh imas radnju koja ima originale ... jesi probao u mobil mediji?
     
  6. reni90

    reni90 Aktivista

    Ma meni trebaju crne
    nekako mi glupo mob mi crn a sive slujsalice
     
  7. HamziBeg

    HamziBeg Komšija

    Imas u titovoj ulici, zadnja u nizu, prije ex. rob. kuce "Sarajka", uvijek zaboravim ime radnje, nabavljaju mob. opremu za SE, sve za SE. Nisu skupi, a nije marka AN-KA, to znam 100%.

    Da te ne zbuni, ne prodaju samo mob. opremu vec generalno, kućanske aparate, HiFi, TV...
     
  8. reni90

    reni90 Aktivista

    Je li mislis na onu gdje ima da se kuype svi moguci kablovi i sl., kod sarajevo osiguranja.?
    Tu sm trazio
     
  9. Benq

    Benq Komšija

    Ti izgleda zaglavio u electronic centru :D
     
  10. reni90

    reni90 Aktivista

    Da hahaah
    nego
    je li sigurno da imaju te slusalice vec su mi neki govorili idi tamo.. idi tamo oni imaju...
    i ja odem kad nema.
     
  11. HamziBeg

    HamziBeg Komšija

    uh, uh... hajd' možda se nakanim pa ti provjerim večeras, imali tih slušalica kod njih.

    EDIT: Firma se zove "Teleoptic", malo prije buregdžinice "Forino". Subotom su radili do 16h pa nisam mogao da pitam sta imaju, ali sam na izlogu mogao vidjeti HPM60 i HPM20, slušalice. Prija sam se raspitivao, rekli su da drže samo SE opremu.
     
  12. reni90

    reni90 Aktivista

    Hvala ti, sada znam gdje ima da uzmem pozz