K : PS3 Slim do 500 KM

Discussion in 'Igre, konzole, telefoni i drugi gadgeti' started by sgtPepper, Aug 8, 2012.

  1. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Kako stoji u naslovu kupujem PS3 Slim, sa dva gamepada, do 500 KM. Ako neko ima ponuda, neka posalje PM.
     
  2. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Da ne otvaram novu temu, pitanje za raju koja se razumije u konzole :

    Koja je razlika u ovim Slim modelima, npr 120GB i 320GB, da li je samo u HDD-u ili ima još nekih folova u verziji software itd ... Ukratko, na šta moram paziti ako hoću da mi PS3 bude imao mogućnost jailbreaka ?
     
  3. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

  4. dj_vux

    dj_vux Aktivista

    Najbolje bi bilo da nadjes PS3 koji je jos uvijek na 3.55 verziji firmware-a (ili nizoj) jer se do te verzije moze jailbreakovati bez problema, sve sto ti treba je USB stick. U slucaju da ne nadjes 3.55, mozes uzeti i neki na vecem FW-u ali ti za downgrade onda treba flasher koji moras naruciti vani ili 100 KM (vidio sam na piku da neko "spusta" za te pare). U zadnje vrijeme je jailbreak scena opet "zivnula" strahovito posto smo u zadnjih mjesec dana dobili CEX->DEX (konverziju retail konzole u developer varijantu) i 3.60 kljuceve tako da tovar "novih" igara radi na 3.55 FW-u. Da se ne razbacujem linkovima i zaradim bananu, ako sta zatreba opali mi PM slobodno.

    Pored toga, novije verzije PS3 se ne mogu downgrade-ovati nikako ali nisam 100% siguran o kojim verzijama se radi pa baci pogled na link koji je postavio NBZ.