K: Samsung 2232BW

Discussion in 'Računari i komponente' started by selvin, Nov 27, 2013.

  1. selvin

    selvin Moderator

    Ima li neko slucajno ovaj monitor? Mislim znam da ima, ali za prodaju? :D Hocu da kupim jos jedan pa da provjerim s vama mozda neko hoce da se ponovi sa 27" :D
    Na piku sam nasao 2 zasad, pa cekam odgovore, malo su poskupi.
     
  2. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Imam ja takav 24-ku ali neću je prodat. Jedino ponuda neka luda da me izbije iz cipelica :D
     
  3. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Ne,ne ti imas 33 a ne 32 a 32 je klasu bolji od 33 :lol: a ti volis svog 33,zamisli kako je onda dobar 32. A ja imam 2232BW i ni ja necu prodat :D
     
  4. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Imam. Ne dam. :)
     
  5. selvin

    selvin Moderator

    Hvala vam svima sto ne prodajete :D I znam da ga ima pola foruma, i ja sam ga u toj fazi kupio kad i svi ostali, mislim prije 5 godina otprilike :D
     
  6. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Ja sam svoj prije neke skoro vise od 2 god prodao RaP-iju :) :) vidi ima li ga on jos uvijek...
     
  7. RaP

    RaP Komšija

    Imam :cool: nedam ga ni za sta ovaj model je nepoderiv bez ikakve mane.
     
  8. irhadkul

    irhadkul Komšija

    Sve moderatori, a spamaju :D . Imam ga i ja i ne dam ga,a selvine tebi sam vec napisao,bolje ti je prodaj pa nabavi kakvu 27',staro je ovo vec nase puno.Bog zna koliko jos moze trajati(moj u extra stanju,ne ureklo se)
     
  9. selvin

    selvin Moderator

    Ma na 2x22" cu imati vise radne povrsine nego na 27", a i plus ta opcija mi je skupa, dosta skuplja nego da ovaj prodajem pa kupujem cak i neki low-level 27".
     
  10. Vedo

    Vedo Moderator

    jednom kad probas dual setup neces se vracat na samo jedan, makar da je i 32".

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
     
  11. selvin

    selvin Moderator

    Ma koristim na poslu, zato mi fali kod kuce skroz.
     
  12. Konjislav

    Konjislav Komšija

    Totalno ista stvar kod mene, kod kuće nikako ne valja što nemam i drugi monitor. Ovi nas poslovi razmaziše. :smt005