Kako da iskljucim automatsko konektovanje ?

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by nenadjebivi, Jul 11, 2010.

  1. nenadjebivi

    nenadjebivi Aktivista

    Pozdravljam,imam Nokiu E75 e sad imam problem iz nekog razloga meni se konektuje na wap ili neku konekciju i tako radi dok ja ne iskljucim,to sam skoro shvatio jer sam primjetio da u active connections imam uvijek jednu konekciju aktivnu i cim ja tu konekciju "rucno" iskljucim on se opet konektuje i sve tako pa ako neko zna u cemu je finta volio bih da mi pomogne (nadam se da sam koliko toliko bio jasan)
     
  2. Esh

    Esh HWB

    Provjeri da li radi automatsku provjeru maila ili update za neki drugi servis/aplikaciju.
     
  3. nenadjebivi

    nenadjebivi Aktivista

    Iznerviro sam se i pobriso sam sve ove acces pointe,i evo sad me pita koju cu konekciju i ubaci mi da biram od wirelesa neke koje "fata"...Ne mogu da skontam nikako sta je....
     
  4. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Jesi li gledao pod opcijama packet data, packet data connection, da li je stavljeno "when needed" ? Updejtuj firmware ako ti nije najnoviji, i ako mozes :)
     
  5. nenadjebivi

    nenadjebivi Aktivista

    Stavljeno je when needed a ne mogu firmware nadogradit jer oficijalno za ovu seriju nema(a postoji noviji),mada znam da ima ona neka finta da ga uptdatujem al nemam zivaca sa tim da se zamaram...