Kako da sredim kablove od napajanja?Detaljnije,ako moze

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Clocker(pocetnik), Feb 20, 2008.

  1. Clocker(pocetnik)

    Clocker(pocetnik) Novi član

    Ne znam kako da sredim kablove od napajanja,idu mi preko procesora, cuo sam da na valja kada je "haos" u racunaru, zbog temperature. Da li neko moze da mi pomogne da to malo sredim ili da mi da neki link za to.Unapred se zahvaljujem :D :D :D
     
  2. GW

    GW Moderator

    Pa koristi mozak jarane. Zar ti stvarno treba neko govoriti kako složiti kablove? Očito je da si početnik, ali nisi glup brate.
     
  3. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Tu ti ne treba nikakvo objašnjenje.
    Otpetljaš kablove.
    Ako imaš mogučnosti da ih uz uvice vodiš do komponenti ...

    Ma što ti objašnjavam....nisi glup drugar.
     
  4. Zlatan

    Zlatan Komšija

    pleti jedan uz drugi da ti ne strse i da ne idu na ventove i sl..privezi ih kakvim uzicama/zicicama i sl. da ne padaju gdje ne treba itd
     
  5. Clocker(pocetnik)

    Clocker(pocetnik) Novi član

    Ocigledno me niste shvatili :D Video sam da kablove oblelpljuju sa nekom trakom i video sam da ih ubacuju u neka creva.Ja sam na to mislio,nisam debil meni je najlakse da samo odpetljam kablove od napajanja.
     
  6. artemis

    artemis Komšija

    To ti rade oni koji se lože da imaju disko...
    stavljaju cijevi u gej boji,neonke,ventilatore sa 2 ili više boje,fluroscentne paste i sve to slože u thermaltake kučište :mrgreen:
     
  7. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Imaš u OBI-ju uzeti kablovske vezice pa ljepo kablove pričvrsti iz kučište.
     
  8. artemis

    artemis Komšija

    U OBI-ju ima vezica u boji.Crvene,žute,... :mrgreen:
     
  9. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Tacnije crvene, žute i crne u jednom pakovanju.
     
  10. artemis

    artemis Komšija

    U onom manjem,a u velikom ima i plavih.Prije je bilo i manje u tubi sa svim bojama.